Coin Fiyatı

Lisk (LSK) Fiyatı ve Grafiği – 1 LSK Kaç TL Kaç Dolar?

Lisk (LSK) Nedir?

Lisk (LSK), herkesin merkezi olmayan teknolojiden yararlanabileceği erişilebilir bir gelecek yaratmayı amaçlayan bir blockchain uygulama platformudur.

Lisk (LSK), geliştiricilerin uygulamalar oluşturmasına ve özel bir token olan Lisk (LSK) ağına bağlı bir yan zincir çıkarmasına olanak tanır. Lisk (LSK), geliştiricilere blok zinciri uygulamaları için bir yazılım geliştirme kiti sağlar ve böylece herkes Lisk (LSK) platformunu sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

İlgili İçerik: Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Hangi Borsalarda Bulunur?

Lisk (LSK) şu anda 50’ye yakın borada bulunuyor. Bu borsalar arasında Binance, Kraken ve Gate.io gibi kendini kanıtlamış borsalar yer alıyor. Şu anda Binance, Kraken, Gate.io, Bittrex, KuCoin, Huobi Global, OKEx, Poloniex, WazirX gibi borsalardan Lisk (LSK) alabilirsiniz.

Lisk (LSK)

Son Dakika Lisk (LSK) Fiyatı 2021

Son dakika Lisk (LSK) fiyatı 2021: Lisk (LSK) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca Lisk (LSK) TL karşısında Türk lirasından işlem görüyor. Lisk (LSK) fiyatını istediğiniz zaman buradan kontrol edebilirsiniz.

Lisk (LSK) Piyasa Değeri

Güncel Lisk (LSK) piyasa değeri dolardadır. Böylece Lisk (LSK) piyasadaki en büyük 118. kripto paradır. Dolaşımda 128.551.560 adet Lisk (LSK) bulunmaktadır ve maksimum arz mevcut değildir.

Lisk (LSK) Hacmi

Lisk (LSK) hacmi dolardadır. Bu hacmin en büyük kısmı Binance borsasındadır. Binance borsasındaki Lisk (LSK) çiftlerinde toplam hacmin %13’ü bulunmaktadır.

Lisk (LSK) Grafiği

Lisk (LSK) grafiği:

Lisk (LSK) fiyatı bu yılki rallide ATH yapamamıştır. Bu yüzden dikkatli olunmalıdır. Bu sene Lisk (LSK) en çok 11.50 dolara çıkabilmiştir. 4 yıl önceki rallide Lisk (LSK) 36.31 dolara ulaşmıştır. Lisk (LSK) şu anda ATH seviyesinin %93 gerisindedir.

Lisk (LSK) Alınır mı?

Lisk (LSK) bu seneki rallide ATH yapamayan altcoinlerden biridir, bu yüzden Lisk (LSK) kısa, orta ve uzun vadeli bir yatırım olarak düşünebilir. Yine de yatırımcıların Lisk (LSK)’e inanmayı bıraktıkları bir yatırım yapmadan önce unutulmamalıdır. Genel olarak Bitcoin ve diğer kripto paralara toparlanırsa Lisk (LSK) fiyatı da benzer bir hareket sergileyebilir. Hatta bu seneki rallide LSK’nin ATH yapamaması ilerleyen vadede yapabileceği anlamına geliyor.

İlgili İçerik: Lisk Coin (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Madenciliği

Lisk (LSK) madenciliği staking yöntemi ile yapılabilir. Lisk (LSK) Ağı, demokratik olarak seçilmiş delegeler tarafından güvence altına alınır, kısacası Lisk (LSK) ağı oldukça verimli bir “delege edilmiş hisse kanıtı” (DPoS) ortak fikir modeli ile çalışır.

Lisk (LSK) madenciliği

Eğer ciddi bir Lisk (LSK) madencisi olmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk adım bir madenci havuzuna katılmaktır. Kurulumunuzda size yardımcı olacaklar ve başlangıçta size rehberlik edeceklerdir. Hatta daha fazla para kazanmak için birkaç adet ASIC madencilik donanımı satın alabilirsiniz.

PC’de Lisk (LSK) madenciliği

Bilgisayarınızda Lisk (LSK) madenciliği yapmak tamamen mümkündür. Yine de kripto para madenciliği konusunda ciddiyseniz ASIC madenciliği donanımlarına yatırım yapmayı düşünmelisiniz. Aslında, Lisk madenciliğinin en iyi yolu ASIC’tir. Bilgisayar kullanmak istiyorsanız, bir madenci havuzuna katılmayı deneyin.

Evde Lisk (LSK) madenciliği

İlk olarak bilgisayarınızla evde Lisk (LSK) madenciliğini deneyebilirsiniz. Madencilikte daha fazla deneyim kazandığınızda, ASIC’e yatırım yapabilirsiniz. Lisk (LSK) madenciliğinin en iyi yolu budur. Ancak madencilik kârlılık çizelgelerini kontrol ettiğinizden ve para kaybetmediğinizden emin olun.

Android’de Lisk (LSK) madenciliği

Android’de Lisk (LSK) madenciliği basittir. Tek yapmanız gereken MinerGate adlı bir uygulama yüklemektir. Google Play Store’dan bu uygulamayı yükledikten sonra bir hesap oluşturun ve daha sonra Android’inizde Lisk (LSK) madenciliği yapabilirsiniz.

İPhone’da Lisk (LSK) madenciliği

Ne yazık ki, iPhone’da Lisk (LSK) madenciliği yapmak mümkün değildir. Apple kripto para madenciliği kısıtlıyor çünkü madencilik donanıma zarar veriyor. Lisk (LSK) madenciliği yapan tüm uygulamalar pili ısındırıyor veya cihaz kaynaklarını gereksiz yere zorluyor, bu iPhone’da madenciliğin yasak olmasının nedenlerinden biridir.

Lisk (LSK) Yorumları

Yenilikçi ve Microsoft destekli bir altcoin. 2 ay önce erken yatırımcılarına tanesi 5-6 cent civarına mal oldu. Geleceği parlak gibi gözüküyor. Bir Bitcoin olur mu belli olmaz ama bir Ethereum olabilir.

Yatırım yaptığım ve şu ana kadar beni üzmeyen bir altcoin. Ayrıca şu ana kadar gördüğüm en çok kazandıran faucet’e sahip. 10 dakikada bir get free lisk’e basıyorsunuz ve gayet fena olmayan miktarda lisk veriyor. 5 kere bastım, 0.10 lisk verdi toplamda. Günde çok uğraşmadan 1 lisk almak mümkün gözüküyor buna göre. 1 lisk şu anda 2.2-2.5 dolar civarına denk geliyor. 1 ay boyunca uğraşıp 2-3 dolar getiren Bitcoin faucetlara göre hayli hayli iyi getirisi.

Fauceti kesinlikle scam değildir. Biraz geç geliyor ama eninde sonunda hesabınıza yatırıyorlar kazandıklarınızı. Şu anda sanırım piyasadaki en çok kazandıran faucet.

Yazılım geliştirme kiti (sdk) javascript üzerinde çalışan, potansiyeli ve teknolojisi güzel olan ve uzun dönem tutmalık altcoinlerden. Ethereum teknolojisinden daha iyi oldukları iddiasındalar.

İlgili İçerik: Lisk (LSK) Yorum ve Tahminleri 2021

Lisk (LSK) Geleceği 2021

Lisk (LSK) geleceği 2021’de Lisk (LSK) için kısa vade tahminlerine bakalım:

Gov.capital Lisk (LSK) tahmini: 4.495 dolar

Gov.capital Lisk (LSK) tahminini daha küçük ölçekte 2018 hareketlerinin tekrarı olarak öngörüyor. Aralık ayında fiyat üç ila dört katına çıkacak ve yıl sonunda 4.495 dolar olacak.

Crypto Rating Lisk (LSK) Fiyat Tahmini: 2 dolar

Crypto Rating uzmanları tarafından yapılan Lisk (LSK) fiyat analizi, yakında bir geri çekilme bekleyebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, grafik Bollinger Bantlarının üst yarısında kaldığından günlük grafikte yükseliş sinyalleri var. Sonuç olarak, Lisk (LSK) için destek seviyesi 1,6 dolardadır ve 2 dolar ise hedef/direnç olarak tanımlanır.

Lisk (LSK) Güvenilir midir?

Lisk (LSK) uzun süredir piyasalarda olan bir proje olduğundan dolayı yatırımcılar ve tüccarlar Lisk (LSK)’e güvenmektedir. Ayrıca Lisk (LSK) şimdiye kadar Binance ve Huobi Global gibi lider kripto para borsalarının denetiminden geçmiştir. Buna ek olarak Lisk (LSK) ağının hisse kanıtları kullanması Bitcoin ve Ethereum’un aksine ağı hem ucuz hem de daha güvenli hale getiriyor.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Lisk (LSK) Nereden Satın Alabiliriz?

Lisk (LSK) satın almak istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok borsa vardır. Şu anda Lisk (LSK) alınabilecek en iyi borsa Binance’dır. Binance’a ek olarak yukarıda listelediğimiz diğer borsalardan da güvenli ve hızlı bir şekilde Lisk (LSK) satın alabilirsiniz.

Lisk

1 Lisk (LSK) Kaç TL?

1 Lisk (LSK) şu anda TL’den işlem görüyor. Lisk (LSK) herhangi bir Türk kripto para borsasında listelenmemiştir. Bu yüzden Lisk (LSK) tokenleri Türk lirası çifti karşısında işlem görmüyor.

1 Lisk (LSK) Kaç Dolar?

1 Lisk (LSK) kaç dolar? Şu anda Lisk (LSK) dolardan işlem görüyor. En yüksek Lisk (LSK) hacmi Binance’da olduğundan dolayı orayı kullanarak Lisk (LSK) alabilirsiniz.

Lisk (LSK) Yükselir mi?

Lisk (LSK) yükselir mi? Gelin hep beraber başarılı tahmin sitelerinin Lisk (LSK) fiyat tahminlerine bakalım:

2021-2023 için TradingBeasts Lisk (LSK) Fiyat Tahminleri

TradingBeasts, Lisk’in 2021’de yatay işlem göreceğini tahmin ediyor. Fiyat aralığının aşağı yönlü bir eğilimle 1,70 ile 1,66 dolar arasında olması bekleniyor. TradingBeasts’e göre LSK 2021’i 1,65 dolardan bitirecek, devam eden düşüş trendinde benzer bir şekilde işlem görecek. 2023’e ise LSK ortalama olarak 1,57 dolardan başlayacak ve biraz daha yükselerek 2023’ü ortalama 1,68 dolarda bitirecek.

2021-2024 için WalletInvestor Lisk (LSK) Fiyat Tahminleri

WalletInvestor, tüm kaynaklar arasında en düşük LSK fiyat tahminine sahip. Lisk’i yüksek riskli uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendiriyorlar.

Aralık 2021’e kadar, Lisk (LSK) bir dolardan daha az değere sahip olacak ve yalnızca anlık olarak yükselişler görecek ve tokenin 2021 kapanış fiyatı 5,204 dolar olacak. Aynı model 2022’de de öngörülüyor, ancak bu sefer yıl sonu pompası fiyatı 4.321 dolara yükseltecek. 2023’ün sonunda WalletInvestor LSK’nın yılı 2.462 dolardan kapatacağını ve bir yıl içinde bundan biraz daha yükselerek 2.499 dolara çıkacağını iddia ediyor.

Lisk (LSK) Ne Zaman Çıktı?

Lisk (LSK) 24 Mayıs 2016’da piyasaya sürüldü. Lisk (LSK) 2016’da bir ICO ile piyasalara katıldı.  Lisk (LSK) JavaScript ve TypeScript aracılığıyla oluşturuldu. Başlıca ürünleri Core, SDK, Desktop ve Mobile’dır. 30 kişilik bir ekip büyüklüğü ile Lightcurve GmbH olarak bilinen bir geliştirme aracısına sahiptir.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Lisk (LSK) Kurucusu Kim?

Lisk (LSK) Max Kordek ve Oliver Beddows tarafından kurulmuştur. Lisk (LSK) şirketi İsviçre, Zug temelli bir kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. Max Kordek, Lisk (LSK) başkanıdır ve Lisk’in stratejisinden ve iş yönetiminden sorumludur.  Oliver Beddows, Lisk’in başkan yardımcısı ve Lightcurve yöneticisidir.

Her ikisi kurucu da merkezi olmayan uygulamalar, Bitcoin ve blok zinciri danışmanlığı, start up danışmanlığı, UI/UX danışmanlığı ve topluluk yönetimi konularında uzmanlaşmıştır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu