Anasayfa Rehber Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Rehber

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır? Lisk (LSK) Ne İşe Yarar? Lisk (LSK) Nereden Alınır? Lisk (LSK) Kurucusu Kim? Lisk (LSK) Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Kullanıcıların, merkeziyetsiz uygulamalar oluşturabilmesi ve bunun dağıtımını hem çok daha hızlı hem de çok daha güvenilir bir şekilde yerine getirebilmesini sağlayan yapılanmalardan bir tanesidir. Merkezi olmayan bir blok zincirinden söz ediyoruz ve kısa süre önce dijital varlıklar dünyasında yerini almıştır.

Kullanıcılar, uygulamaların yanı sıra eğer dilerse side chain yani özel token oluşturma yetkisine de sahip durumda. Neo ile birlikte Eth benzerliği de gösteriyor ve birçok kaynakta bu benzetmenin yapıldığını görebiliyoruz.

Lisk (LSK) Ne İşe Yarar?

Kullanıcıların uygulama oluşturmasına ve dağıtımını daha güvenli bir şekilde yapmasına ve aynı zamanda özel token oluşturmasına imkan yaratan güvenilir bir blok zinciri ve dijital varlık olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Ana hedefleri tam olarak buydu ve an itibarıyla detaylı bir inceleme yaparsanız bu hedef doğrultusunda gayet başarılı işlere imza attıklarını da görebiliyoruz.

Lisk (LSK) Nereden Alınır?

Lisk bünyesi içerisinde işlem ücretlerinin daha kolay ödenebilmesini sağlayan bu dijital varlık, dünyaca ünlü borsa piyasayı binance’de de yerini almış durumda. Sizler de binance üzerinden hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir şekilde işlem yapma yetkisine sahipsiniz.

Lisk (LSK) Nasıl Alınır?

  • Binance hesaplarınız üzerinden örnekleyerek ilerleyeceğiz ve bu sayede kavramanız daha kolay olacaktır diye düşünüyoruz. Binance hesaplarınıza btc aktarımı yaparak ilk adımı atalım. Binance hesabınıza girin ve sağ üst kısımda yer alan deposits butonuna tıklayın.
  • Yeni açılan pencere üzerinden devam edelim… Arama bölümüne btc yazın ve hemen ardından yanında yer alan deposits’e tıklayın.
  • Oluşturulan cüzdan hesabını kopyalayın ve borsa ya da ilgili cüzdan hesabına btc aktarımı yapın.
  • Varlıklarınız hesaba geçtikten hemen sonra binance logosunun yanı başında yer alan Exchange bağlantısı üzerinden basic’e tıklıyoruz.
  • Son aşamada ise LSK/BTC çiftini arıyoruz ve bu çift üzerinden alım yapabiliyoruz.

Bu adımları eksiksiz takip ederek sizler de Lsk alım işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Lisk (LSK) Kurucusu Kim?

2014 yılında adımlar atıldı ve Lisk için Max Kordek ve Oliver Beddows isimleri ön plana çıktı. Yaratıcı isimler ya da kurucu ortaklar olarak bu iki ismi sunmak doğru olacaktır.

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Neden Artıyor?

Bunu eğilimin başlangıcı şeklinde yorumlayanların sayısı bir hayli fazla. Alım yapmak için en azından şu an uygun bir coin olmadığını net bir şekilde ifade edebiliriz. Dengeleme sağlandığı takdirde sizler de düşük seviyeden alım işlemi yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Yükselişin nedeni olarak btc hareketliliği de gösteriliyor ancak bu hareketlilik zaten tüm alt coinlere bir şekilde sirayet ediyor.

Lisk, Geliştirici Faaliyet Tablosunda Tırmanışa Geçti!

Pandemi döneminden etkilenmeyen alt coinlere göz atarsanız eğer Lisk’in ilk sırada yer aldığını sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. En değerli projelerden bir tanesi olmasının yine en önemli nedenlerinden biri de kesinlikle budur.

Bu açık kaynaklı proje, aynı zamanda yazılım geliştirme kiti sunan ender varlıklardan biri. Pandemi döneminde gerçek bir limana dönüştü ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi bir şekilde başardı. Bu başarı, geliştirici faaliyet tablosunda Lisk ismini daha güçlü ve daha dikkat çekici bir şekilde görmemize neden oldu.

Lisk (LSK) Fiyatı

Şu an dolar’a karşılık geliyor.

Lisk LKS) Piyasa Değeri

dolar piyasa değeri ile kıymetli dijital varlıklardan biri olduğunu aslında rakamsal bazda da gözler önüne seriyor.

1 Lisk (LSK) Kaç TL?

Türk Lirası.

1 Lisk (LSK) Kaç Dolar?

Dolar.

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Yükselir mi?

Var olan yükseliş, eğilimin habercisi diye daha önce de belirtmiştik ve bu konuda yatırımcıları bir kez daha uyarmak istiyoruz. Evet pandemi döneminde sıfır etki gibi muazzam bir başarıya imza attılar ve bu da yatırımcıları Lisk’e çok daha yakın hale getirdi ancak devam eden yükselişin mutlaka denge noktası olacak ve analistler de bu denge durumunu beklemek ve sabretmek gerektiğini düşünüyorlar.

Lsk (LSK) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Lsk bunun için uygun dijital varlıklardan bir tanesi değil. Yalnızca alım ve satım yaparak kazanç elde edebiliyorsunuz ve bunun dışında mining yapma eylemine ne yazık ki izin verilmiyor. Fakat sizler de çok iyi biliyorsunuz ki bunun için uygunluk gösteren çok sayıda alt coin var ve detaylı bir araştırma yaptığınızda sizler de bu isimlere daha hızlı bir şekilde erişim sağlamış olacaksınız.

Lisk (LSK) Geleceği

Lis kısa vadede gösterdiği başarıyı uzun vadede de en iyi şekilde gözler önüne serecek ve hatta değer kazanacak dijital varlıklardan bir tanesi. Birçok kaynağa göz attığınızda 2021 yılında Lisk için harika bir yıl olacağı tarzında ifadelere yer veriliyor. Geleceği hakkında olumlu konuşmak ve bu yönde yorum yapmak kesinlikle mümkün.

Lisk (LSK) Twitter Adresi

Resmi Twitter hesaplarına erişim sağlamak isterseniz eğer sizler de https://twitter.com/liskhq?lang=it bağlantısını kullanabilirsiniz. Lisk coin ile ilgili tüm güncel bilgiler ve bunun yanı sıra duyurular da birinci ağızdan, bu hesap üzerinden yapılıyor.

Lisk (LSK) Analist Yorumları

Pandemi süreci ve hali hazırda devam eden dönemde coinler, yatırımcılara ne kadar güvenilir olduğunu bir kez daha ispat etme şansı buldu. Lisk ise bu konuda en başarılı olan isimlerden biri. Devam eden artışın en önemli nedeni de bu olarak gösteriliyor. Lisk, pandemiden hiçbir şekilde etkilenmedi ve grafiklere baktığınızda muazzam bir artış ile karşı karşıya geleceksiniz. Hatta birçok kaynakta bu dönemde Lisk’in en çok kazandıran isim olduğundan da söz ediliyor. Fakat bir eğilim bekleniyor ve bu süreçte Lisk satın almak ne yazık ki risk taşıyor. Düşüş gerçekleştikten sonra alım işlemlerinizi yapabilirsiniz fakat şu an doğru bir zaman gibi görünmüyor.

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır?

Lisk (LSK) Ne Zaman Çıktı?

Mayıs 2015’e gittiğimizde yeni bir dijital varlık ile karşı karşıya geliyoruz. Lisk duyurusu tam da bu tarihte yapıldı. Kısa süre içerisinde yine birçok alt coin gbi gözler üzerine çevrildi ancak Lisk’i popüler hale getiren dönem, az önce de söz ettiğimiz gibi kesinlikle pandemi dönemi oldu. Sıfır olumsuz etki ile yoluna devam eden ve yatırımcılarına kazandıran Lisk, bu dönemde güzel bir reklam çalışmasına imza attı diye düşünüyoruz. Dolaylı yoldan da olsa bu ismi hafızalara kazımayı başardı ve an itibarıyla yatırımcı sayısını da ikiye katlamış durumda.

Lisk (LSK) Nedir, Nasıl Alınır? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)