Anasayfa Altcoin Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Altcoin

Altcoin Buzz YouTube kanalının sunucusu Marti, Ekim ayı için token kilit açma etkinliklerini açıkladı.

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Altcoin Buzz YouTube kanalının sunucusu Marti'ye göre; bazı kripto para birimleri, kilit açma etkinliklerine dâhil oluyor. Yatırımcıların dikkatli olmaları ve bu tür tokenlere yatırımlarını yönetmeleri gerekiyor. Marti, bu kripto para birimlerinden bazılarını tanımlayarak kilit açma etkinliklerinin ayrıntılarına yer verdi. 

Axie Infinity (AXS)

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Marti tarafından tanımlanan ilk token Axie Infinity (AXS) oldu. Marti'ye göre; Axie Infinity için kilit açma etkinliği 20 Ekim'de gerçekleşecek ve dolaşımdaki arzın yüzde 11,5'i olacak. Marti; AXS arzının yüzde 11,5'inin 15,13 milyon AXS'ye karşılık geldiğini belirtti.

Marti'ye göre, Axie Infinity'de ikisi büyük ve ikisi küçük olmak üzere üç ayda bir kilit açılacak ve küçük token kilitleri staking ödüllerini temsil edecek. Axie Infinity'nin halihazırda AXS tokenlerinin yüzde 70'inin kilidini açtığını ifade eden Marti, bunun proje topluluğu için iyi bir gelişme olduğunu düşündüğünü belirtti. 

Fakat Marti, token kilitlerinin açılmasının kripto para birimlerinin değeri üzerindeki etkisini gözlemledi ve Axie Infinity'nin Nisan ayındaki son büyük kilit açma etkinliğinden kısa bir süre önce fiyatının önemli ölçüde düştüğünü belirtti. Marti, kullanıcıların bunun farkında olması ve yaklaşan kilit açma öncesinde önlem alması gerektiğini düşünüyor.

Optimism (OP)

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Marti'ye göre Optimism (OP), aylık yüzde 3,03'lük tokenlerini piyasaya sürmek üzere. Etkinlik, 30 Ekim'de gerçekleşecek ve projenin ekosistemine 24,16 milyon yeni OP token enjekte edecek. Enjekte edilecek tokenlerin mevcut değeri 32,86 milyon dolardır. Optimism şu ana kadar toplam arzının yalnızca yüzde 18'inin kilidini açtı. Son OP tokenleri Mayıs 2027'de açılacak. Marti, token kilidini açma sezonuna girerken Ağustos ayından bu yana OP fiyatında yakın zamanda bir düşüş tespit etti.

Aptos (APT)

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Aptos (APT), dolaşımdaki arzının yüzde 1,91'ini serbest bırakmak için 12 Ekim'de bir kilit açma etkinliği planladı. Bu miktar, 24,53 milyon dolar değerinde olan 4,54 milyon APT'ye denk geliyor. Marti, bunu Ekim 2023 için planlanan üçüncü en büyük kilit açma etkinliği olarak doğruladı. Altcoin Buzz sunucusu, APT'nin önümüzdeki birkaç ay içinde o dönem için planlanan bir dizi kilit açma etkinliğinin ardından biraz darbe almasını bekliyor.

ApeCoin (APE)

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

ApeCoin (APE), geçtiğimiz Eylül ayındaki kilit açma programının ardından Ekim ayı için planlanan bir başka kilit açma programıyla aktif olarak kilit açma faaliyetlerine katılıyor. Marti, Ekim ayında yapılacak olan kilit açma işleminin daha küçük olduğunu ve projenin dolaşımdaki arzının yüzde 4,23'üne tekabül edeceğini belirtti. Bu program, 17,3 milyon dolara eşdeğer 16,3 milyon APE içerecek.

ImmutableX (IMX)

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var!

Marti'ye göre ImmutableX (IMX), Ekim ayı için planlanan en büyük beşinci kilit açma işlemine sahip. Kilit açma uygulaması, 7 Ekim'de IMX'in dolaşımdaki arzının yüzde 1,95'inin projenin ağına eklenmesiyle gerçekleşti. Bu, halihazırda kilidi açılmış olan arzın yüzde 59,5'ine eklendi. Söz konusu etkinlik, aylık 18,08 milyon IMX tahsisini temsil ediyor. Bu da yaklaşık 10,37 milyon dolara karşılık geliyor.

Liste Yayınlandı: Bu Ay 5 Altcoinde Kilit Açma Etkinliği Var! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar