Anasayfa Altcoin Listeye 2 Ethereum ETF Daha Eklendi: ETH Fiyatı Ne Durumda?

Listeye 2 Ethereum ETF Daha Eklendi: ETH Fiyatı Ne Durumda?

Altcoin

SEC'e iki Ethereum vadeli işlem ETF başvurusunun daha yapılması üzerine ETH fiyatı nasıl bir seyir izliyor? Ayrıntılar burada...

Listeye 2 Ethereum ETF Daha Eklendi: ETH Fiyatı Ne Durumda?

24 Ağustos'ta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) iki Ethereum vadeli işlem ETF başvurusu daha yapıldı. ARK Invest ve 21Shares son iki teklif üzerinde ortaklık kurdu.

İki başvuru, “ARK 21Shares Aktif Ethereum Vadeli İşlemler ETF” (ARKZ) ve “ARK 21Shares Aktif Bitcoin Ethereum Strateji ETF” (ARKY) içindir.

Ethereum Vadeli İşlemler Rekabeti Artıyor

İki firma, başlangıçta 2021'de bir spot Bitcoin ETF başlatmak için ortaklık kurdu ancak tüm spot başvurular SEC tarafından reddedildi. Ayrıca, bekleme kuyruğunda şu anda en az 16 Ethereum ve karışık Ethereum ve Bitcoin ETF başvurusu bulunuyor.

İlk karar tarihlerinin çoğu Ekim ayının ortalarında. SEC nihayet duruşunu yumuşatırsa kripto haberleri için büyük bir ay olabilir.

Listeye 2 Ethereum ETF Daha Eklendi: ETH Fiyatı Ne Durumda?

Valkyrie, 3 veya 4 Ekim'de karar verilmesini bekleyen vadeli işlem ürününe sahip ilk ETF olmalı. Bu, aynı zamanda BTC ve ETH'nin hibrit bir fonu olacak. İlk saf Ethereum vadeli işlem ETF'si ise 12 Ekim'de Volatility Shares tarafından çıkarılacak.

Spot ETF'lerin "potansiyel olarak hemen köşede" olduğundan emin olan ETF Store Başkanı Nate Geraci,  "Burada ringde şapka çıkaran birçok ihraççı karşısında şaşırmaya devam ediyorum." dedi.

Bloomberg'in ETF analisti James Seyffart da bu görüşe katılarak şunları ekledi:

Bu konuda yüzde 90 sana katılıyorum. Bana mantıklı gelen tek şey, kriptoya maruz kalmayı teklif eden bir firma olarak tanınacak olmanızdır. Bunun için menüde bir seçeneğe sahip olmanız yeterli. Para kazandıran bir şey olmasa bile (en azından başlangıç için).

ETH Fiyatları Düşüş Yaşıyor

Listeye 2 Ethereum ETF Daha Eklendi: ETH Fiyatı Ne Durumda?

Ethereum ETF yarışı ısınıyor olabilir ancak temel varlık soğuyor. ETH fiyatı, yazının hazırlandığı sırada yüzde 1 civarında düşüşle 1.659 dolardan işlem görürken Şubat fiyat seviyelerine geri dönmüş durumda.

Varlık, son iki hafta içinde yüzde 10'dan fazla kayıp yaşadı ve 1.850 dolarlık uzun vadeli destekten şu anki seviyelere geriledi. Varlık, aynı zamanda 1.600 dolarda sağlam bir destek buldu ancak Bitcoin, güneye doğru bir dönüş daha yaparsa bu destek kırılabilir.

Listeye 2 Ethereum ETF Daha Eklendi: ETH Fiyatı Ne Durumda? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar