Analizler

Litecoin, Aave, Dogecoin Fiyat Analizi: 10 Temmuz

Küresel kripto piyasası, volatilitenin norm olarak ortaya çıkmasıyla 24 saat içinde kapitalizasyonunun %2.29’unu kaybetti. Bitcoin de %1,29 oranında değer kaybetti ve yazının yazıldığı sırada 35.000$ direnç seviyesinin altında işlem görmeye devam etti.

LTC ve DOGE, artan satışlarla düşüş ve değişken piyasalara açıldıkça, birçok altcoin de benzer bir yol izledi. AAVE’nin kuzeye giden yükselişi de yeni profesyonel platformunun duyurulmasına rağmen son düşüşle kesintiye uğradı.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Aave, Dogecoin Fiyat Analizi: 10 Temmuz - Koinbox.Net

Litecoin’in fiyatında 24 saatlik %1.08’lik bir düşüş , basın zamanında görülebilirken, alt, geçen hafta değerinin %4.9’unu kaybetti. LTC, birkaç hafta boyunca fiyat kanalında işlem gördükten sonra dün 130 dolarlık desteğini kaybetti. Bununla birlikte, alt 4 saatlik grafikte hafif iyileşmeler yaptı ve yazı yazılırken 131.3$’dan işlem gördü.

Bollinger Bantlarının ayrışması, varlığın volatil hale geldiği için piyasada dik fiyat hareketinin beklenebileceğini gösterdi.

Birkaç gün boyunca medyan çizginin yakınında gezindikten sonra, aşırı güçlü satışlar Göreceli Güç Endeksini (RSI) aşağıya itti . Basın zamanında küçük bir artış gözlemlenmesine rağmen, gösterge oldukça düşüş bölgesinde kaldı. Daha fazla satış baskısı, onu ileriye dönük aşırı satım bölgesine gönderebilir.

Ayı momentumu, 7 Temmuz’dan bu yana alt’ın fiyat grafiğine hakim oldu. Ancak Müthiş Osilatör histogramının altında yeşil bir çubuğun görünmesi, yükseliş momentumunun bir kez daha süründüğü anlamına gelebilir. LTC, 130 dolar destek seviyesinin yakınında işlem görürken, yakın zamanda 149.8 dolarlık tavanın üzerine çıkması pek olası görünmüyordu.

İlgili İçerik: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

AAVE

Litecoin, Aave, Dogecoin Fiyat Analizi: 10 Temmuz - Koinbox.Net

Aave, 26 Haziran ile 6 Temmuz arasında %96 artarak 346 dolarlık direnç seviyesine ulaşmadan önce Haziran sonundan bu yana kayda değer bir toparlanma kaydetti. DeFi tokeni daha sonra güneye giden bir yörüngeye girdi, %15 düştü ve basın zamanında direnç görevi gören 305 dolarlık destek seviyesini kırdı.

Aave de grafiğindeki Bollinger Bantları farklı hareket ettiğinden yüksek piyasa oynaklığına dikkat çekti . Sermaye girişleri hala çıkışları aşsa da, Chaikin Para Akışının aşağı yönlü hareketi, duyarlılıkta bir değişime işaret etti. MACD 7 Temmuz, gösterge ve sinyal hatları göstergesinin histogram üzerinde görünür baskın ayı ivme ile güney hareket etmeye başladı yayında bir ayı bir crossover kayıtlı.

Düşüş eğilimi devam ederse, 253 dolar seviyesinde destek bulabilir. DeFi platformu geçtiğimiz günlerde Aave Pro adlı kurumsal yatırımcılara yönelik yeni platformunun bu ay piyasaya çıkacağını duyurdu.

İlgili İçerik: Aave (Aave) Yorum ve Tahminleri 2021

Dogecoin [DOGE]

Litecoin, Aave, Dogecoin Fiyat Analizi: 10 Temmuz - Koinbox.Net

DOGE, 7 Temmuz’da fiyat kanalından çıkarak 0.221 dolarlık desteğin altına düştü ve yazı yazılırken 0.2163 dolardan işlem gördü. Mayıs ATH’si 0,731’den %71,6 düştü ve başabaş çarpanı 3,61 oldu.

Parabolik SAR sikkenin fiyat hareketi esas düşüş eğilimini takip olarak noktalı çizgi çoğunlukla kısa vardiya ile birlikte son birkaç hafta içinde 4 saatlik grafikte şamdanlar üzerinde seyretmiştir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) medyan çizginin altında kaldığından , satış baskısı Temmuz ayında meme-coin piyasasına büyük ölçüde hakim oldu . Ancak gösterge dün aşırı satım bölgesine taşındı ve gelecekte fiyat konsolidasyonu veya tersine çevrilebilir.

Altcoin grafiğindeki baskın düşüş momentumu, Awesome Oscillator histogramının altında büyüyen kırmızı çubuklarla da belirgindi . 0,221 dolarlık desteğin artık direnç görevi görmesiyle varlık, Haziran başındaki seviyelerine düşerse 0,162 dolardan daha fazla destek bulabilir.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu