Analizler

Litecoin Fiyat Analizi – Yeni Bir ATH’mi Geliyor?

Litecoin (LTC) yükseliyor. LTC, nihayet 2018’in rekor seviyesinin üzerine çıktı ve 412 dolarda yeni bir ATH seviyesine ulaştı. Şu anda, LTC kripto 393 dolarlık bir fiyat seviyesinde duruyor. Son yirmi dört saat içinde fiyat %15 artarken, günlük işlem hacmi yaklaşık %100 arttı. Litecoin (LTC) fiyatını daha da yüksek seviyelere çıkarabilecek yükseliş trendi ise hala devam ediyor. Litecoin, yıllık zaman diliminde neredeyse %550 değer kazandı. LTC nispeten istikrarlı bir fiyat hareketinde işlem gördü, ancak son fiyat dalgalanması göz önüne alındığında bu istikrarlı hareket tersine çevrilebilir.

Litecoin (LTC) Teknik Analizi

Litecoin

LTC için piyasa duyarlılığı yükselişe geçti. 26 teknik göstergeden on altısı alış pozisyonunda, yedisi ise nötr pozisyonda ve sadece üç tanesi satış göstergesinde. Osilatörler nötrde, hareketli ortalamalar ise güçlü bir yükseliş olacağını gösteriyor.

Bir Tradingview tüccarı, LTC fiyat tahmininde 450 doları hedef olarak belirledi. Daha sonra analist Litecoin’in 500 dolara çıkabileceğini söyledi. Aynı Tradingview tüccarı Litecoin’de artan yükseliş farklılığına işaret eden çeşitli önemli seviyeler belirledi. Tüccar, 355 dolarlık fiyat seviyesini çok önemli destek seviyesi olarak belirledi. Tüccara göre LTC bu fiyatın altına düşerse, istikrar umuduyla bir destek bölgesine girebilir ancak düşüş genel olarak ayıların baskısını beraberinde gerektirecektir. Yeşil bölge, 355 dolarlık fiyat seviyesinin üzerinde yer alıyor. Yeşil bölge, LTC’nin belirlenen fiyat hedeflerine (450 dolar ve 500 dolar) doğru yönlendirebilecek güçlü bir yükseliş farklılığının gelmesi için çok önemli bir alandır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Litecoin sahibi sayısında artış olabilir

Litecoin Fiyat Analizi - Yeni Bir ATH'mi Geliyor? –

Litecoin (LTC) Fiyat Tahmini

Trading beast Litecoin tahminleri ise LTC’de yükseliş olacağını göstermiyor ve yıl sonuna kadar 260 dolarlık bir fiyat öneriyor. Bununla birlikte Wallet Investor’ın 2021’in sonunda LTC için 450 dolarlık bir fiyat tahmini var. 5 yıllık tahminler ise Litecoin’in yaklaşık 700 dolara çıkacağını söylüyor. Digital Coin Price, Litecoin’in 2021’de 585 dolara çıkacağını tahmin ederken, 5 yıllık zaman diliminde Litecoin’in 1.838 dolara olacağını iddia ediyor.

İlgili İçerik: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu