Anasayfa Analiz Litecoin Kilit Seviyenin Üstünde İvme Kazanıyor: Sırada Ne Var?

Litecoin Kilit Seviyenin Üstünde İvme Kazanıyor: Sırada Ne Var?

Analiz

100 dolar seviyesinin üzerinde ivme kazanan Litecoin (LTC) fiyatı için sırada ne var? Ayrıntılar burada...

Litecoin Kilit Seviyenin Üstünde İvme Kazanıyor: Sırada Ne Var?

Litecoin (LTC) fiyatı 100 dolar seviyesinin üzerinde ivme kazanıyor. Söz konusu fiyat 105 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket olması halinde daha da yükselebilir.

  • Litecoin (LTC) fiyatı 98 dolar seviyesinin üzerinde yeni bir artış başlattı.
  • Fiyat şu anda 98 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.
  • LTC/USD işlem çiftinin dört saatlik grafiğinde 100 dolar seviyesinin yakınlarındaki destekle oluşan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi var.
  • 105 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket olursa fiyat yeni bir dalgalanma başlatabilir.

Geçen hafta Litecoin (LTC) fiyatı 95 dolar seviyesinin üzerinde bir destek tabanı oluşturdu. Söz konusu fiyat 98 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı bir artış başlattı.

Boğalar, fiyatı 100 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarmayı başardı. 102,90 dolar seviyesinin yakınlarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazançları pekiştiriyor. 

Litecoin (LTC) fiyatı 98 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. LTC/USD işlem çiftinin dört saatlik grafiğinde 100 dolar seviyesinin yakınlarındaki destekle oluşan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi var.

Litecoin Kilit Seviyenin Üstünde İvme Kazanıyor: Sırada Ne Var?

Yukarı yönde ilk direnç 103 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Bir sonraki büyük direnç 105 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 105 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir kırılma olursa fiyat başka bir güçlü artış başlatabilir.

Bu durumda fiyatın 112 dolar ve 115 dolar seviyelerine doğru yükselmeye devam etmesi muhtemel görünüyor. Daha fazla kazanç Litecoin (LTC) fiyatını 120 dolarlık direnç seviyesine gönderebilir.

Litecoin (LTC) için Olumsuz Senaryo Nedir?

Litecoin (LTC) fiyatı 105 dolarlık direnç seviyesini aşamazsa aşağı yönlü bir düzeltme yapabilir. Aşağı yönde ilk destek 100 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

Bir sonraki büyük destek 98 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Fiyat bunun altında 95 dolarlık destek seviyesine doğru hareket edebilir. Daha fazla kayıp ise fiyatı 92 dolarlık destek seviyesine gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Litecoin Kilit Seviyenin Üstünde İvme Kazanıyor: Sırada Ne Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan