Analizler

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Bu Noktalar Çok Kritik!

Litecoin (LTC), en iyi dijital varlık sıralamasında biraz gerilere düşmüş olsa da, hala etkileyici performansını sürdürmeye devam ediyor. CoinMarketCap verilerine göre şu anda en büyük 13. kripto para olan Litecoin, gün içinde değer kaybetse de son bir haftalık süreç baz alındığında %30’luk bir yükseliş gerçekleştirdi.

Hafta sonu çoğu dijital varlık için olduğu gibi Litecoin (LTC) için de oldukça güzel geçti. LTC’nin bu yükselişinin arkasında ki en büyük etkenlerden bir tanesi, Vast Bank’ın geçtiğimiz günlerde kripto para ile direkt olarak işlem yapabileceklerini duyurmaları oldu.

Litecoin kurucusu Charlie Lee, geçtiğimiz günlerde kripto varlığının çoğunu satmasına rağmen hala yatırımcıları kripto para piyasasına davet ediyor. Ünlü sürücü Landon Cassill, yaptığı bir açıklama ile birlikte ödeme şekli olarak kripto para istediğini söyledi. Özellikle yaptığı röportajda Litecoin‘i tercih etmesi de, elbette ki LTC fiyatı için borsada etkili oldu. Peki Litecoin için kritik seviyeler neler?

İlginizi Çekebilir: Litecoin (LTC) Yükselir mi? LTC Coin Geleceği 2021

Litecoin (LTC) İçin Kritik Noktalar!

ltc

Litecoin (LTC) için, 4 saatlik grafikte gözüken hareketli ortalamalar gibi, MACD ve momentum da önemli bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Litecoin fiyatı, şu anda 210 doların oldukça üstünde ve 255 dolar seviyesinde ki direnç ile karşılaşana kadar, hala artış gösterebilir.

İlginizi Çekebilir: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Oluşulucak senaryolara göre eğer ki Litecoin bu direnci kırabilirse ilk hedef 275 dolar, ikinci hedef ise 300 dolar seviyesi olabilir. Analistler, 275 dolarda gözüken kritik direnç seviyesinin yukarı kırılması halinde, 300 doların üzerine çok rahat çıkılabileceğinin görüşündeler.

İlginizi Çekebilir: Litecoin (LTC) Yorum ve Tahminleri 2021

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün