Analizler

Litecoin Yükselecek mi? 1 LTC Kaç TL Kaç Dolar? Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Son günlerde Litecoin piyasası genel olarak altcoin piyasası ile hareketlenmeye başladı. LTC bu yükselişte 85,10 dolarlık direncinin üzerinde kapanış yaptı. Bu fiyat ile LTC Şubat 2020’de görülen fiyat aralığını tekrardan ziyaret etmiş oldu.

Litecoin fiyatı şu anki fiyatı ile direnç seviyesini test ediyor.

Litecoin

Litecoin fiyat analizi

Litecoin’in günlük grafiği fiyatın Kasım ayı başından beri destek bulduğunu göstermektedir. LTC 62,35 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmış ve bu seviyeyi Kasım ayında desteğe dönüştürmüştür. LTC kısa süre önce 85,10 dolarlık direncinin üzerine kırmış ve bugün 90,93 dolara çıkarak 2020’nin en yüksek seviyesinden işlem görmüştür. Yine de LTC grafiklerinde fiyatın sağlam bir desteğe sahip olmasına rağmen ilerleyen günlerde Litecoin düşüşe geçebilir.

Litecoin 62,35 doların üzerine çıktıktan sonra bu seviyeyi destek olarak test etmemiştir ve bu yüzden bu seviyenin sağlam bir destek olarak kendini kanıtlaması gerekmektedir. Buna ek olarak Litecoin RSI göstergesi LTC’nin aşırı alındığı ve böylece piyasa satış baskısı olabileceği sinyalini vermektedir.

Litecoin RSI göstergesinin tam tersi bir sinyali Awesome Oscillator göstergesi vermektedir. Bu indikatör Litecoin’in boğa piyasası trendinde işlem gördüğünü söylemektedir.

Litecoin Fiyatı Ne Kadar?

1 Litecoin şu anda 685,06 Türk Lirası ya da 86,45 dolardan işlem görmektedir.

Litecoin-ltc

Litecoin düşer mi?

Litecoin’in şu anki fiyat grafikleri fiyatın kısa süre önce 1 yıllık en yüksek seviyesine çıktığından dolayı LTC’nin düşüşe geçebileceği gösteriyor. Litecoin’de bir düzeltme olma ihtimali bu yüzden çok yüksektir. İndikatörler aşırı alınmış seviyelere çıkarken Litecoin fiyatı yeni bir düzeltme hareketi ile düşüşe geçebilir.

Litecoin Destek ve Direnç Seviyeleri

  • En önemli destek 85,10 dolar ve 62,35 dolar dolar.
  • En önemli direnç 90 dolar ve 91 dolar.
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu