Coin Fiyatı

Loopring (LRC) Fiyatı ve Grafiği – 1 LRC Kaç TL Kaç Dolar?

Loopring (LRC) Nedir?

Loopring (LRC) merkezi olmayan kripto borsalarının oluşturulması için tasarlanmış açık bir protokol olan Loopring’in Ethereum tabanlı kripto para birimidir. Loopring (LRC) hedefi, merkezileştirilmiş sipariş eşleştirme ile merkezi olmayan blok zinciri üzerinde sipariş tasfiyesini hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların en iyi yönlerini alacak hibrit bir üründe birleştirmektir.

İlgili İçerik: Loopring (LRC) Nedir, Nasıl Alınır?

Loopring (LRC) Hangi Borsalarda Bulunur?

Loopring (LRC) yaklaşık 100 kripto para borsasında bulunuyor. Binance, Coinbase, Gate.io, Huobi Global, Uniswap V2, Bithumb ve KuCoin gibi borsalarda Loopring (LRC) listelenmiştir. Bu tanınmış 7 kripto para borsasında güvenli bir şekilde Loopring (LRC) alabilirsiniz.

Loopring (LRC)

Son Dakika Loopring (LRC) Fiyatı 2021

Son dakika Loopring (LRC) fiyatı 2021: LRC şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca Loopring (LRC) TL karşısında güncel olarak Türk lirasından işlem görüyor.

Loopring (LRC) Piyasa Değeri

Loopring (LRC) piyasa değeri: LTC şu anda dolarlık piyasa değerine sahip. Böylece Loopring (LRC) piyasadaki en büyük 127. kripto paradır. Dolşaımda 1.225.574.300 adet Loopring (LRC) vardır ve maksimum arz 1.374.513.896 adet Loopring (LRC) ile sınırlandırılmıştır.

Loopring (LRC) Hacmi

Loopring (LRC) hacmi: Güncel LRC hacmi dolardadır. Bu değer 24 saatliktir. Şu anda en çok LRC hacminin olduğu borsa Binance’dır.

Loopring (LRC) Grafiği

Loopring (LRC) grafiği:

Loopring (LRC) grafiğine bir adım geriden bakacak olursak, LRC fiyatı bu sene ATH yapamamıştır. 4 yıl önce Loopring (LRC) en yüksek fiyatını 2.59 dolarda kaydetmiştir. Şu anda LTC bu seviyenin %90 gerisindedir. LRC bu sene ATH yapamayan birkaç altcoinden biridir ve görünüşe göre şu anda birikim aşamasındadır.

Loopring (LRC) Alınır mı?

Loopring (LRC) projesi merkezi ve merkezi olmayan borsaları birleştiriyor, projenin takımı başarılı olmaya devam ederse Loopring (LRC) tokeni de başarılı bir yatırım olabilir. LRC’nin bu seneki rallide ATH yapamaması çok önemlidir, bu token yatırımcılarının ya da LRC’ye olan inançlarını kaybettiği ya da şu anda birikim yaptıkları anlamına geliyor. Loopring (LRC) gerçekten birikim aşamasında olan bir koin ise ilerleyen zamanlarda yükseliş gösterebilir. Yine de dikkatli olmakta fayda vardır.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Loopring (LRC) Madenciliği

Loopring (LRC) madenciliği yapılabilir. Loopring (LRC) tokenlerinin basımı, protokolü oluşturan akıllı sözleşmeler tarafından yönetilir.

Loopring (LRC) elde etmenin birincil yolu, sözde halka (ring) madenciliğidir: Loopring ağının likiditesini iyileştirmek için, içindeki siparişler kesinlikle iki kripto para birimi çifti olarak eşleşmez. Bunun yerine protokol, sipariş halkası adı verilen dairesel bir ticarette farklı kripto para birimleri için 16’ya kadar siparişi karıştırabilir ve eşleştirebilir.

Loopring ağındaki düğümler, bireysel siparişleri sipariş halkalarında birleştirmek, kamu sipariş defterlerini ve ticaret geçmişini korumak ve bazı durumlarda siparişleri diğer rölelere yayınlamak için LRC tokenleri ile ödüllendirilir.

Loopring, Qtum blok zincirine destek ekleme planları ile Ethereum ve Neo blok zincirlerinde çalıştırılabilir. Bu ağların her birinin kendi kripto para birimi vardır: Ethereum ve Neo için sırasıyla LRC ve LRN; başlatıldığında, Qtum ağına Loopring (LRC) geldiğinde token LRQ olarak adlandırılacaktır.

Bu Loopring (LRC) tokenleri, temel blok zinciri platformlarının hash yöntemi tarafından güvence altına alınır: LRC, Ethereum’un Ethash’i tarafından, LRN, Neo’nun SHA256’sı ve RIPEMD160 tarafından ve LRQ, Qtum’un hisse kanıtı PoSv3 algoritması tarafından güvence altına alınır.

Loopring (LRC) Yorumları

Kısaltması LRC olan altcoin. Binance’da var ve son zamanlarda hareketli görünüyor. Bitcoin’in yükselişine direniyor.

Grafik durumuna bakınca, yakın zamanda yardırıp tepelere tırmanmış kripto paralar ile benzerlik gösteren yapısı olan kripto para. Tam dediğim gibi 2 dolara gidiyordu ki 0,93’e gelince Bitcoin çöküşü yaşandı. Kısmet yaz sonuna artık.

İlgili İçerik: Loopring (LRC) Yorum ve Tahminleri 2021

Loopring (LRC) Geleceği 2021

Loopring (LRC)’in arkasındaki ana fikir, benzersiz avantajlar sunarak aynı zamanda verimsizlikleri ortadan kaldıracak bir protokol oluşturmak için merkezi ve merkezi olmayan kripto para birimi borsalarının unsurlarını birleştirmektir.

Merkezi borsalar şu anda kripto para ticaret hizmetleri için ana çalışma modudur. Son derece popüler ve kullanışlı olsa da bir merkezi borsa kullanmak, ilk olarak kripto para saklama riski gibi bir dizi risk taşır. Bu borsalar, kullanıcıların fonlarını para yatırma ve çekme noktaları arasında tuttukları için, potansiyel hacker saldırıları, borsa içindeki kötü niyetli aktörler veya düzenleyici müdahaleler nedeniyle bu fonlar kısmen veya tamamen kaybolma riski altındadır.

Merkezi borsalar için bir diğer önemli sorun da şeffaflığın olmamasıdır: alım satımların blok zincirinde yapılmaması, bunun yerine borsanın dahili kayıtlarında saklanması borsa tarafından fiyat manipülasyonunu mümkün kılar ve borsanın kullanıcı fonlarını yetkisiz amaçlarla kullanmasına izin verir.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Bu sorunları ortadan kaldırmak için son yıllarda yeni bir ticaret hizmeti türü ortaya çıktı: Merkezi olmayan bir kripto borsası (DEX). Loopring (LRC) gibi merkezi olmayan borsalar, kullanıcı fonlarını gözetim altında tutmak ve işlemleri dahili olarak işlemek yerine, alım satım emirlerinin doğrudan birbiriyle bağlantı kurmasına ve alım satımların halka açık bir blok zincirinde çözülmesine yardımcı olur.

Merkezi olmayan borsalar, saklama ve şeffaflık risklerini ortadan kaldırırken, kendi dezavantajlarına da sahiptir: temel olarak, altta yatan blok zincirlerinin sınırlı yetenekleri ve merkezi alternatiflerle karşılaştırıldığında parçalanmış likidite ile ilişkili daha düşük verimliliğe sahiptirler.

Loopring (LRC) protokolü, yenilikçi hibrit çözümler aracılığıyla verimsizlikleri azaltırken veya ortadan kaldırırken, merkezi olmayan borsaların avantajlarını korumayı amaçlıyor. Loopring (LRC), emirleri merkezi bir şekilde yöneterek, ancak işlemleri blok zincirinde yerleştirerek ve kesinlikle bire karşı bir işlem çiftine izin vermek yerine 16’ya kadar siparişi dairesel işlemlerde birleştirerek sipariş yürütme verimliliğini artırmayı amaçlıyor.

Bu açılardan Loopring (LRC) geleceği olan bir merkezi olmayan borsadır ve protokolün yerel tokeni LRC’de zaman içinde değer kazanabilir.

Loopring (LRC) Güvenilir midir?

Loopring (LRC) güvenilir bir tokendir. Özellikle LRC’nin bulunduğu borsa bir merkezi olmayan borsa olduğundan dolayı bu güven kat ve kat artmaktadır. Ayrıca Loopring (LRC) birkaç yıldır aramızda olan bir kripto paradır ve şimdiye kadar birçok güvenilir borsanın denetimlerinden geçerek buralarda listelenmiştir.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Loopring (LRC) Nereden Satın Alabiliriz?

Loopring (LRC) satın almak istiyorsanız, Binance ya da Coinbase gibi en çok kullanılan kripto para borsalarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Huobi Global, Gate.io, KuCoin gibi borsaları da kullanabilirsiniz. TRY karşılığında Loopring (LRC) almak için Türk kripto para borsası Paribu’yu kullanabilirsiniz.

Loopring

1 Loopring (LRC) Kaç TL?

1 Loopring (LRC) kaç TL? Loopring (LRC) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Loopring (LRC) şu anda sadece Paribu borsasında TL karşısında işlem görüyor. Güvenli bir şekilde Paribu’dan Loopring (LRC) alabilirsiniz.

1 Loopring (LRC) Kaç Dolar?

1 Loopring (LRC) kaç dolar? Loopring (LRC) şu anda dolardan işlem görüyor. Loopring (LRC) fiyatının dolar karşısındaki en yüksek fiyatı 4 yıl önce 2.59 dolar ve en düşük fiyatı 2 yıl önce 0.019 dolar olarak ölçülmüştür.

Loopring (LRC) Yükselir mi?

Loopring (LRC) yükselir mi? Piyasada bulunan Loopring (LRC) fiyat tahminlerine göz gezdirelim:

Trading Beasts Loopring (LRC) Fiyat Tahmini

Trading Beasts tarafından paylaşılan fiyat istatistiklerine ve yaklaşan tahminlere göre, Loopring kesinlikle yakın gelecekte en iyi 10 kripto para biriminin arasına girecek. LRC fiyatının 2021 Aralık sonunda 0,2954 ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Uzun vadeli bir yatırım planlıyorsanız 2024 yılı için maksimum fiyat tahminleri 0,4174342 dolar civarında.

Wallet Investor Loopring (LRC) Fiyat Tahmini

Wallet Investor, LRC konusunda Trading Beasts’den çok daha iyimser. Wallet Investor’a göre, LRC 2021’i 0,662 dolarlık fiyatla kapatacak. Wallet Investor, LRC fiyatının 2023 yılına kadar 1 doları geçeceğini düşünüyor. Diğer platformlar 5 yıllık LRC tahmini konusunda pek iyimser olmasa da Wallet Investor LRC’nin 2 doları kolayca geçeceğini iddia ediyor.

Coinswitch Loopring (LRC) Fiyat Tahmini

Coinswitch’e göre Loopring (LRC) 2021 sonunda 1,17 dolara çıkacak. Coinwitch’in 2021 LRC/USD fiyat tahmini için bu olumlu bakış açısı, piyasa yükseliş ve düşüşlerine ve hatta genel kripto para piyasa şartlarına bağlıdır.

Loopring (LRC) Ne Zaman Çıktı?

Loopring (LRC), Ağustos 2017’de bir ICO sırasında halka açık hale geldi. Loopring (LRC) protokolü ilk olarak Aralık 2019’da Ethereum ana ağında çıktı. Böylece Loopring (LRC)’in piyasada bulunma süresi 5 yıla yaklaşıyor.

İlginizi Çekebilir: Ethereum Classic (ETC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Loopring (LRC) Kurucusu Kim?

Loopring (LRC) Loopring Foundation tarafından kurulmuştur. Loopring Foundation’ın kurucusu ve şu anki CEO’su, Çin’in Şangay kentinde bulunan bir yazılım mühendisi ve girişimci olan Daniel Wang‘dır. Daniel Wang, Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nden bilgisayar bilimleri alanında lisans derecesine ve ABD Arizona Eyalet Üniversitesi’nden aynı alanda yüksek lisans derecesine sahiptir.

Loopring (LRC) üzerinde çalışmaya başlamadan önce Wang, büyük teknoloji şirketlerinde birden fazla yönetim ve yönetici pozisyonunda bulundu. Daniel Wang ayrıca birkaç şirketin kurucu ortağıdır: Yunrang (Pekin) Bilgi Teknolojisi Ltd. ve kripto para birimi hizmetleri firması Coinport Technology Ltd.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu