Anasayfa Kimdir Lucas Huang Kimdir?

Lucas Huang Kimdir?

Yöneticiler

Lucas Huang Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve imToken hakkında bilinmesi gerekenler...

Lucas Huang Kimdir?
Hızlı İçerik

Lucas Huang, imToken'in eski büyüme direktörüdür.

Hayatı

Lucas Huang, kripto para dünyasında yer alan önemli isimlerden biridir.

Eğitimi

Lucas Huang, Michigan Eyalet Üniversitesi'nde Muhasebe üzerine lisans eğitimi almıştır. Huang, aynı üniversitede Muhasebe Bilgi Sistemi üzerine yüksek lisans programına katılmıştır. Söz konusu isim, son olarak Chicago Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimleri üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Kariyeri

Lucas Huang, 20'den fazla sektörde denetim, danışmanlık, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Deloitte adlı profesyonel hizmetler şirketinde analist olarak görev yürütmüştür. Yıllar içerisinde yeni hizmet alanlarına doğru genişleyen Deloitte, artık yapay zekâ desteği, siber risk yönetimi ve buluta geçiş gibi teknoloji odaklı ek hizmetler sunmaktadır.

Huang, çevrim içi bir mobil uygulama üzerinden işletilen, "istasyonsuz" bisiklet paylaşım platformu ofo için çalışmıştır. 2020 yılına gelindiğinde büyük miktarda ödenemez borçla karşı karşıya kalan ofo, bu nedenle bisiklet kiralama faaliyetlerini sonlandırmıştır.

Huang, daha sonra Kyber Network'te görev yapmıştır. Kyber Network, herhangi bir merkeziyetsiz uygulamada güvenli ve anlık işlemler sağlamak için çeşitli kaynaklardan likidite toplayan çok zincirli bir likidite protokolleri merkezidir.

Başarılı isim, son olarak imToken'de büyüme direktörü olarak çalışmıştır.

imToken

imToken, merkezi Singapur'da bulunan B Serisi bir blockchain teknoloji şirketidir. Söz konusu şirket, dijital hayatı herkes için eşit derecede erişilebilir hale getirmeyi hedeflemektedir.

Kendisini her kullanıcı için kullanımı kolay, güvenli ve emniyetli dijital cüzdanlar yaratmaya adayan imToken, kurulduğu 2016 yılından bu yana dünya çapında 150'den fazla ülkede 14 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermiştir. Bu dijital cüzdanlar; BTC, ETH, EOS, TRX, CKB, BCH, LTC, DOT, KSM, FIL ve diğer birçok kripto para birimini desteklemektedir.

imToken, şu anda çoklu zincirlerin, merkeziyetsiz borsanın ve merkeziyetsiz uygulama tarayıcısının yönetimini desteklemektedir. imToken'in küresel piyasada inovasyonunu ve büyümesini sağlamak için en ileri blockchain teknolojilerini keşfetmeye ve uygulamaya devam etmek üzere 2020 yılında imToken Labs kurulmuştur.

imToken; Ethereum, Bitcoin, Cosmos, Enterprise Operation System (EOS), TRON, Nervos, Bitcoin Cash, Litecoin, Kusama, Polkadot, Filecoin ve Tezos dâhil olmak üzere 12 önde gelen halka açık blockchain'i desteklemektedir. Çok zincirli bir cüzdan olan imToken, kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum gibi birden çok zincirdeki varlıkları zahmetsizce yönetebilmeleri için Mnemonic aracılığıyla dijital bir kimlik oluşturmalarına imkân tanımaktadır.

Lucas Huang Kimdir?
Lucas Huang Kimdir? Lucas Huang Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve imToken hakkında bilinmesi gerekenler...