Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

M.Arrington : XRP, Bitcoin ve Ethereum’dan Daha İyi

Techcrunch ve Arrington XRP Capital kurucusu olan Michael Arrington, Kore’de yapılan Blockchain konferansında Ripple firmasının XRP koin’i için Bitcoin ve Ethereum‘dan daha iyi olduğunu söyledi. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için konunun sadece işlemsel yönünü ele almıştır.

Konferans sırasında öncelik olarak kendisini tanıtan ünlü kurucu ardından yatırım fon şirketi olan Arrington XRP Capital ile cümlelerine devam etti. Şirketinin 100 milyon dolardan fazla yatırım fonu olduğunu ve sadece kripto paralara yatırım yaptığını belirtti. Bu yatırımların çoğunun Çin ve Kore meşeli firmalar olduğunu ekledi.

Arrington, Kore’nin kolay seyahet edilebilir ama dönem dönem yatırımlarında zorlukların çıktığını belirtti ve daha fazla anlaşma yapabilmek için fırsat beklediklerini ekledi. Kore halkının %40’lık bir bölümünün kripto para sahibi olduğunu ve bu sebepten dolayı network etkisiyle büyümenin daha hızlı olabileceğini söyledi.

Ünlü yatırımcı, konuşmasına devam ederken, yatırım fon şirketinin neden XRP’yi tercih ettiğini anlattı :

“Düşündük ki, XRP, yatırım fon şirketinin sektörü domine etmesi için en ideal kripto paradır. Bunun sebebi Bitcoin’den biraz daha merkeziyetli oluşu ve Amerika halkının onu sevmesi. Diğer bir faktör de, eğer para transferi yapacaksanız, sektördeki en hızlı en ucuz kripto para olmasıdır. “

Michael konuşmasına biraz daha somut örnek vererek devam etti.

“İlk yaptığımız transfer 50 Milyon dolardı ve sadece 3 saniyede işlem tamamlanmıştı. Bu işlem için sadece 20 ila 30 cent arasında bir masraf kesilmişti. Bu sebepten ötürü Bitcoin ve Ether, XRP ile yarışamaz.”

Arrington XRP Capital kripto yatırım fon şirketinin sadece XRP yatırımı bulunmamaktadır. İşin aslına bakarsanız şirketin elinde bulundurduğu BTC miktarı, diğer kripto para miktarlarından daha fazladır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  İsrail Ulusal Ekonomi Konseyi Başkanı: Bitcoin trilyonlarca doların yok olmasına sebep olabilir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu