Bitcoin Haberleri

Mad Money sunucusu Jim Cramer, Tüm Bitcoin’lerini Sattığını Açıkladı

Eski bir Goldman Sachs yatırımcısı, bir TV sunucusuna dönüştü. Kripto para birimlerinin değerinin artmayacağını belirterek Bitcoin'lerinin neredeyse tamamını sattı.

TV Crazy Money programının sunucusu Jim Cramer, kripto para birimleriyle ilgili çeşitli endişeleri öne sürerek Bitcoin varlıklarını terk ettiğini söyledi.

Eski Goldman Sachs yatırımcısı , sokakta Çin’in kripto para birimi ve potansiyel ABD düzenlemesi konusundaki katı duruşunun, yatırımın artık değerli olmadığı anlamına geldiğini sokakta Scream’e söyledi.

Kramer bu hafta “Neredeyse tüm Bitcoin’lerimi sattım” dedi. “Gerek yok”.

Mad Money sunucusu Jim Cramer, Tüm Bitcoin'lerini Sattığını Açıkladı - Koinbox.Net

Bitcoin, Nisan ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.000$’dan (86.000$) yaklaşık %50 düştü ve Kramer, bu seviyelere geri döneceğini düşünmediğini söyledi.

“Yani yapısal nedenlerden dolayı bu artmayacak” dedi.

Kramer, ne kadara sahip olduğunu söylemese de, dijital para birimini 2019’da Bitcoin’in işlem fiyatı olan 12.000 $ (16.000 Avustralya Doları) değerindeyken satın aldığını söyledi. Elde ettiği geliri Bitcoin varlıklarını geri ödemek için kullandığını söyledi. ipotek.

Bu hafta Bitcoin, Ocak ayından bu yana ilk kez 30.000 doların (40.000 ABD doları) altına düştü. Uzmanlar, bu seviyenin kripto para birimlerinde bir kaçışa neden olacağından endişe ediyor. Ancak şu ana kadar 34.000 ABD Doları (45.000 Avustralya Doları) civarında başarılı bir şekilde sabitlendi.

Cramer, Çin’in kripto para birimleri üzerindeki baskısının sadece daha da büyüyeceğini söyledi.

“PCR bir şeyi takip ettiğinde, kendi yollarıyla hareket etme eğilimindeler” dedi. “Bu demokrasi değil. Bu diktatörlüktür.”

“Bence bunu rejime doğrudan bir tehdit olarak görüyorlar çünkü bu kendi kontrollerinde olmayan bir sistem” dedi.

bitcoin

Cramer ayrıca, Nisan ayında bir koloni boru hattının neden olduğu ABD’nin doğu kıyısındaki gaz kıtlığı da dahil olmak üzere, fidye yazılımlarının saldırdığı potansiyel ABD düzenlemesine de işaret etti.

Cramer, “Ülkemizde fidye yazılımının kontrolümüz dışında olduğunu düşünüyorum ve Colonial’ın fidye yazılımı için ödeme yapan ilk şirket olduğundan şüpheleniyorum” dedi. “Bence Adalet Bakanlığı, FBI, Federal Rezerv ve Hazine Bakanlığı güçlerini birleştirebilir ve ‘Eh, çocuklar, fidye yazılımı için ödeme yaparsanız sizi yakalarız’ diyebilir.”

Milyarder yatırımcılar Mark Cuban’ın Titan kripto para birimine yatırım yaparak vurulduğunu söylemesinin ardından Bir günde 60 dolardan 0 dolara düştü.

Dallas Mavericks basketbol takımının ve Shark tankının sahibi Ev sahibi, Titan’da ödev yapmamanın “benim hatam” olduğunu söyledi.

Cuban, kazada kaybettiği miktarı açıklamadı, ancak Bloomberg’e yaptığı yatırımın “her I’e bir nokta eklemeyi ve her T’yi geçmeyi gerekli gördüğüm kadar büyük olmadığını” söyledi.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu