Madencilik cihazlarına talep artıyor

1 Dakikada Okunabilir


Çin’deki kripto madenciliği donanım satıcıları, son günlerde yapılan Bitcoin rallisi sonucu ikinci el madencilik makinelerinin fiyatlarının iki katına çıktığını görmekten mutluluk duyuyor.

Çin’in 1 numaralı elektronik caddesi ve dünyanın en büyük madencilik kulesi dağıtım merkezi olan Huaqiang North’da bir madencilik ekipmanı satıcısı olan Zhang Xilin’in açıklaması göz önüne alındığında, bu Nisan ayı son 6 ayın en iyi geçen ayı oldu. “İkinci el madencilik kulelerinin fiyatı iki katına çıktı” diyen donanım cihazı satıcısı, kripto para madenciliği için donanım satışlarının büyük oranda artmadığı ancak madencilik cihazlarının fiyatının artmasının olumlu olduğunu açıkladı.

Nisan ayından itibaren başlayan boğa koşusu, 4 ay süren durgunluğun ardından Bitcoin’i tekrar 5.000 $’a yükseltti. Zcash’in aynı hafta içinde %33 oranında büyüdüğü kripto pazarında büyük bir ralliye yol açtı. Bu iş adamları zaten pazar değişimini algıladılar ve bugünlere karşı iyi bir hazırlık yapmışlardı.

Bir madencilik cihazı sahibi olan Kennen, “Önce M3’ün fiyatı, sonra da T9 ve S9’un fiyatı arttı,” Son zamanlarda kripto madenciliği hakkında soru soran mesajların sayısı sürekli olarak arttı. Bitcoin, 5.000 $’ın üzerinde fiyat değeri kazandıktan sonra Kennen, çeşitli madencilerin binlerce madencilik cihazı siparişi verdiğini açıkladı


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
242
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
242
Şaşkın
Lol Lol
363
Lol
Harika Harika
242
Harika
Korkunç Korkunç
201
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!