Anasayfa Altcoin Maker (MKR) Neden Bugün Yüzde 15 Arttı?

Maker (MKR) Neden Bugün Yüzde 15 Arttı?

Altcoin

Önde gelen birkaç kripto para birimi piyasada düşüş yaşarken, Maker (MKR) neden bugün yeşilde işlem görüyor? İşte tüm detaylar...

Maker (MKR) Neden Bugün Yüzde 15 Arttı?

Bugün, MakerDAO ve Maker Protocol'ün yönetişim token Maker (MKR), günün en çok kazananlarından biri olarak öne çıktı. Dijital varlık, günlük %15'lik kayda değer bir fiyat artışı göstererek 1.137 dolardan işlem görüyor.

Aşağıdaki tablo, dijital varlığın yukarı yönlü hareketini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi, varlık piyasasında yüksek düzeyde bir satın alma faaliyetine işaret etti. RSI şu anda aşırı alım bölgesinde yer alıyor.

Maker (MKR) Neden Bugün Yüzde 15 Arttı?

MKR'nin fiyatındaki önemli artış, büyük ölçüde önde gelen girişim sermayesi şirketi Andreessen Horowitz (a16z) ve özel bir yatırım şirketi olan CMS Holdings'e borçludur. a16z, çeşitli teknoloji şirketlerine yaptığı önemli yatırımlarla tanınmaktadır. Firmanın MKR tokenlerini Coinbase'e yatırdığı gözlemlendi. Bu tokenlerin onları satmak amacıyla taşındığı tahmin edildi.

Blockchain dedektifi Lookonchain, a16z'nin yaklaşık 12.6 milyon dolar değerinde 12.864 MKR tokeni yatırdığını ortaya çıkardı. Yeni bir adrese yaklaşık 8 milyon dolar değerinde ek 6.900 MKR tokeni gönderdiler. Bu ayrıca, onları bir borsaya yatırmak için potansiyel planları gösterdi. Basın zamanında a16z, yaklaşık 14.4 milyon dolar değerinde toplam 12.396 MKR tokenine sahip.

Bu arada CMS Holdings, dalgalanmadan sadece iki saat önce Binance'e yaklaşık 614.000$ değerinde 525 MKR token yatırdı. Daha önce CMS Holdings, yaklaşık 1.54 milyon dolar değerinde 1.325 MKR token çekmişti. Bu, Binance ve Bitget'ten ortalama 793$ fiyatla çekildi. Ayrıca, firma şu anda 936.000$ değerinde 800 MKR tokenine sahiptir.

MKR Yatırımcılarının Yarısından Fazlası Kârda

IntoTheBlock verilerine göre, MKR sahiplerinin yaklaşık %59'unun kâr elde ettiği, sadece %35'inin zarar ettiği gözlemlendi. Ayrıca, yüksek işlem hacmi ve aktif adresler gibi diğer önemli göstergeler de son 24 saatte önemli bir büyüme gösterdi.

Ağ, büyük işlem hacminde %40'lık kayda değer bir artışla 20,22 milyon dolara ulaştı. Ek olarak, aktif adreslerin yüzdesi %22,79 arttı.

Maker (MKR) Neden Bugün Yüzde 15 Arttı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik