Kripto Para Haberleri

Manchester City-Socio Ortaklılığı Duyuruldu

İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City, dijital etkileşimi arttırmak ve taraflarını bu etkileşme dahil etmek adına Socio ile bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşma ile birlikte taraftarlar dijital varlıklarını kullanarak forma, top ve buna benzer logolu ürünlere erişim sağlayabilecek ve alış verişlerini de token karşılığı satın alabilecek. Kulüplerin bu tür anlaşmalara imza atmaları gerçekten hoş bir detay ve bu sayede kripto varlıkların popülaritesi de her geçen gün biraz daha artıyor olacaktır.

Bunu daha önce Juventus ve Barcelona gibi kulüpler de yapmış ve taraftarlarından büyük bir ilgi görmüştü. Chiliz blok zinciri kullanılarak taraftar tokeni aktif hale getirildi ve bu durum İngiliz taraftarlardan da olumlu yorum almayı başardı.

Bu tür büyük kulüpler yalnızca taraftarları için değil, sponsorluk anlaşmaları için de kripto paraları tercih ediyorlar. Yakın zamanda Glasgow Rangers ve Beşiktaş da haberini yaptığımız kulüpler olmuştu ve bu kulüplerin de forma sponsorluğu için borsalar ile anlaşma yaptıklarını duyurmuştuk.

Taraftar Tokenleri Gündemde

Chiliz Coin (CHZ) Yorum ve Tahminleri 2020
Manchester City-Socio Ortaklılığı Duyuruldu 2

Barcelona ve Juventus gibi dünyaca ünlü kulüplerin attığı adıma Manchester Cit de kayıtsız kalmadı ve taraftar token uygulamasını başlattığını duyurdu. Bu tür gelişmeler gerçekten önemli ve kalabalık kitlelerin kripto paralar ile tanışması adına gerçekten güzel ve keyifli bir reklam çalışması olduğunu düşünüyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  PSG'nin Fan Tokeni Sonunda Çıktı

İngiltere liginin en önemli takımlarından olan ve hali hazırda şampiyonluğun en önemli adayı olarak gösterilen City kulübü de bu reklam çalışmasında özel bir yere sahip durumda. Taraftarlar, biriktirdikleri tokenler ile birlikte alış verişlerini yapabilecek ve aynı zamanda kulüplerine de maddi olarak destek olacaklar.

City gibi büyük ve güçlü bir kulübün attığı bu adım, eminiz ki kısa süre içerisinde büyük ses getirecek ve diğer kulüpleri de harekete geçirecektir. Futbol ve basketbol gibi büyük pazarlarda yer almak, kripto paralar için de büyük önem arz ediyor. AZ önce de ifade ettiğimiz gibi geniş kitlelere ulaşmak adına harika bir reklam çalışması olduğunu da bir kez daha dile getirmek isteriz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu