Altcoin Haberleri

Mark Cuban açıklıyor! Dogecoin’in Geçerli Bir Kripto Para Birimi Olması için Neler Gerekiyor?

Dogecoin’in yılbaşından bugüne kadar elde ettiği %6580’lik kazanç, en iyi portföyler arasında yer alması için ciddi bir durum oluşturdu. DOGE’un bu başarısı sürekli olarak incelenmesine rağmen, ilk olarak şaka odaklı çıkan kripto paranın başarısı bu incelenmelerden pek de etkilenmiyor. Dogecoin bugün yeni bir tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırdı.  Şu anda DOGE 0,5484 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok az altından işlem giriyor.

Mark Cuban Dogecoin’in başarılı bir kripto olması için gerekenleri açıkladı

doge

Dogecoin’in sadık destekçilerinden biri olan Dallas Mavericks sahibi Mark Cuban, kısa süre önce DOGE’un başarılı bir kripto para birimi olması için bir dizi tweet attı.

Mark Cuban:

Doge gibi şaka odaklı kripto paralar sadece fayda sağladıkları ve kullanıcılar DOGE’u yardımcı programlarda kullandıkları takdirde işe yarar. Doge’u harcayabildiğiniz sürece, yıllık enflasyon oranının 5 milyar coin olduğunu da bildiğimiz için ve hizmet çerçevesi büyüdükçe biraz da olsa değer kazanabilirler. Diğer herhangi bir para birimi gibi olabilirler.

Daha fazla şirket ürün / hizmetleri için DOGE aldıkça, Doge kullanılabilir bir para birimi olabilir çünkü satın alma değerini bankanızdaki bir dolardan daha iyi tutabilir. Faiz oranları fırlarsa veya harcanan miktar düşerse veya durursa, Doge da yükselecektir. Evet, bir şaka artık yasal olabilir.

Elon Musk’da uzun süredir Dogecoin destekçisi

Başka bir Dogecoin destekçisi olan Tesla CEO’su Elon Musk’da uzun süredir DOGE hakkında tweet atıyor. Elon Musk’ın şimdiye kadar Doge hakkında attığı pek çok tweet’in piyasanın geri kalanıyla karşılaştırılamaz bir DOGE rallisini tetikledi.

DOGE, 24 saatten daha kısa bir süre içinde 0.38 dolardan 0.5484 dolara çıkarak %43 değer kazandı. Bu ralli ile Dogecoin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Dogecoin’in rekoru şu anda 0.5484 dolarda bulunuyor ve ilerleyen saatlerde de fiyat artmaya devam edebilir. Yine de birçok şüpheci DOGE’u hala bir şaka odaklı bir kripto para olarak görüyor ve DOGE’un balondan başka bir şey olmadığını iddia ediyor. Bu kişiler Dogecoin’in balonu patlayacak, ama ne zaman?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  2021 Yılında Yatırım Yapabileceğiniz Fiyatı Ucuz 5 Altcoin

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu