Mark Yusko’dan ”yatırım yap” açıklaması

1 Dakikada Okunabilir


Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanı Mark Yusko, kripto paraların yatırımlar arasında dünya tarihinde yerini aldığını ve kripto para sahibi olmayan insanların kripto para sahibi olma konusunda artık karar vermelerinin gelecekte yatırımlarından geri dönüşleri için çok önemli olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin yatırımı öneren Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanı Mark Yusko, Bitcoin’in herkesin yatırımları arasında olmasının önemli olduğunu belirtti.

Morgan Creek Baş Yatırım Danışmanı Mark Yusko’ya göre Bitcoin fiyatı gelecekte artacak olan yatırımlar arasında olabilir ve bugün insanların kripto para birimi tercihi olarak yatırım yaparken belirli bir tutarda Bitcoin satın almasının önemi büyük. Bugünden yapılacak yatırımların az bile olsa gelecekte değerlenmesinin mümkün olabilecek olduğu açıklandı.

Mevcut bir yatırımınız var ise bunun arasında Bitcoin eklemeyi unutmayın. Bitcoin yatırımlarınız arasında bulunsun ve gelecekte kripto para yatırımlarınızın değer kazandığını görebileceksiniz.

 

Bitcoin yatırımı hakkında birçok kripto para sahibi uzun vadeli olarak yatırım yapmadığını belirtmekte. Yatırım yapanlarda büyük bölümünde kripto para yatırımı konusunda en fazla orta vadeli olarak bekleyebileceklerini, daha uzun süre beklemelerinin mümkün olsa bile kazanç açısından kendilerinin yatırımlarını uzun vadede hiçbir şekilde riske atmak istemediklerini belirtmekte. Bitcoin alanların uzun vadeli yatırımlar konusunda böyle düşündüğü daha önce yapılan araştırmalarda tüm kripto para pazarındaki kripto para yatırımcı kişilerin sadece %13’e yakınının uzun vadeli olarak yatırım yaptıklarını ortaya çıkarmıştı.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
282
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
282
Şaşkın
Lol Lol
403
Lol
Harika Harika
282
Harika
Korkunç Korkunç
242
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!