Altcoin Haberleri

Matic Ağına %150 Getiri ile Staking Geldi

Matic ana ağında stakig özelliği 29 Haziran 2020’de yayınlandı. Staking yapmak isteyen kişilerin en az bir tokene sahip olması gerekiyor ve 1 MATIC şu anda iki sentin biraz altında işlem görüyor.

Kripto para şirketinin kurucu ortağı ve CEO’su Sandeep Nailwal, yeni hizmetin nasıl ilerlediğine dair bir güncelleme yapmak için Twitter’a gitti. Dolaşımdaki altcoin arzının %7’sinin bu süre zarfında çoktan staking’de kullanılmaya başlandığını açıkladı. Nailwal kripto para staking ödüllerinin şu anda yılda %150’lik gibi etkileyici bir şekilde kar getirisi sunduğunu belirtti.

TradingView MATIC fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/MATICUSD/

Daha fazla kullanıcının stakinge birlikte, bu getiri oranının %5-10’luk sektör ortalamasına uygun bir derecede ayarlanması bekleniyor.

Son zamanlarda kripto para staking kripto paralardan pasif gelir elde etmenin uygun bir yöntemi olarak görülmeye başlandı. Kripto paranın stakinginde ilk getiri oranı bu kadar yüksek olduğundan dolayı stakingin neden bu kadar büyüme kaydettiği açıkça ortadadır.

Matic’de Staking’in İlk Versiyonu Yayınlandı

Kripto paranın ağında staking hizmeti birkaç aşama ile piyasaya sürülecek. Dün ilk staking versiyonu başarılı bir şekilde kullanıma açıldı. Ağdaki ilk staking hizmeti kısaca kullanıcıların altcoinlerini kripto para şirketi tarafından kontrol edilen düğümlere vaat etmesidir.

İkinci staking, harici üçüncü taraf doğrulayıcılara uygulama sunacak. Bilişim teknolojileri danışmanları Infosys de dahil olmak üzere bir dizi büyük isim çoktan sıraya girdi. Staking programını yürütmek için şirket 1,2 milyar kripto para ayırdı. Bu sayı toplam arzın %12’sini temsil etmektedir. Bununla birlikte, zamanla ve topluluk katılımıyla şirket bu oranın bir yıl içinde %80’e kadar çıkmasını bekliyor.

“Altcoin Fiyat Analizi: Cardano, Tron ve Decred” adlı günlük teknik analizimizi okumak için: https://www.koinbox.net/altcoin-fiyat-analizi-cardano-tron-ve-decred/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu