Anasayfa Bitcoin Matrixport: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar Bu Seviyeye Ulaşabilir!

Matrixport: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar Bu Seviyeye Ulaşabilir!

Bitcoin

Matrixport, Bitcoin (BTC) fiyatının yıl sonuna kadar ulaşabileceği seviyeyi açıkladı.

Matrixport: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar Bu Seviyeye Ulaşabilir!

Kripto hizmetleri sağlayıcısı Matrixport, Çarşamba günü yayınladığı bir raporda, yılın son çeyreğinin tarihsel olarak "Bitcoin'in performans açısından en güçlü olduğu dönem" olduğunu ve son dokuz yılda ortalama yüzde 35'in üzerinde getiri sağladığını bildirdi.

Araştırma başkanı Markus Thielen, "Eğer tarih bir rehber ise Bitcoin fiyatı yıl sonuna kadar 37.000 dolara ulaşabilir." diye yazdı.

Raporda, Ekim ayının son dokuz yılın yedisinde pozitif Bitcoin getirisi ve ortalama yüzde 20 getiri ile oldukça güçlü bir ay olduğu belirtildi.

Matrixport'un teknik analizi, Bitcoin'in kısa süre önce yeni bir kırılma sinyali verdiğini gösteriyor. Bu modelin tetiklendiği son on seferde Bitcoin fiyatı, kısa bir süre içinde ortalama yüzde 9'dan fazla arttı.

Matrixport: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar Bu Seviyeye Ulaşabilir!

Ekim Ayındaki Diğer Katalizör Nedir?

Raporda; Ekim ayındaki bir diğer potansiyel katalizörün, Bitcoin spot borsa yatırım fonu (ETF) başvuruları için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) bu ETF'leri onaylama kararını duyurmak veya ertelemek zorunda kalacağı ikinci son tarih olduğu belirtildi.

Düzenleyici kurum Ağustos ayında yaptığı açıklamada, tüm spot bitcoin ETF başvurularını onaylayıp onaylamama konusundaki kararını Ekim ayına kadar ertelediğini belirtmişti.

Kaynak: CoinDesk

Matrixport: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar Bu Seviyeye Ulaşabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar