Bitcoin Haberleri

Max Keizer, Bitcoin Miami 2021 Konferansında Geri Adım Atmadı

Max Keizer, Bitcoin Miami konferansındaki bir röportaj sırasında Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bunu takiben Max Keizer, katılımcılar arasından ve sosyal medyadan coşkulu yorumlar aldı.

Max Keizer: İtibari Paralar Sıfıra Gidiyor

Max Keizer

CNBC Africa ile konuşan ve uzun süredir Bitcoin savunucusu olan Max Keizer, tüm itibari para birimlerinin Bitcoin karşısında sıfıra gideceğini açıklarken 10 dolarlık bir banknotu yırtarak itibari para / BTC argümanını açıkladı.

İşte on dolarlık banknot, bu bir çöp. Güney Afrika’dakiler, Rand kullanıyorsunuz, değil mi? Rand sıfıra gidiyor. Bu da sıfıra gidiyor, Euro sıfıra gidiyor, Yen sıfıra gidiyor, Çin para birimi sıfıra gidiyor. Bitcoin karşısında her şey sıfırlanacak.

Daha sonra Max Keiser, bunu anlamayanların ise bu gerçekleştiğinde bir fakirlik hayatıyla karşı karşıya kalacaklarını da sözlerine ekledi.

Max Keizer ile görüşmeyi yapan kişi, itibari para biriminin tahribatının ceza gerektiren bir suç olduğunu söylediğinde başarılı yatırımcı siyasi yolsuzluk hakkında bir konuşma yaptı. Bitcoin’i elinde tutanların yasa yaptığını söylerken BTC serveti ile herhangi bir politikacıyı satın alabileceğini de sözlerine ekledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Venezuela: Bitcoin 18 günde bir rekor kırıyor

Sahip olduğum Bitcoin ile istediğim her türlü senatörü veya kongre üyesini satın alabileceğimi biliyor musun? Kanunları ben koyarım, Bitcoin’e sahip olan, yasaları Rand yapar. Oturup Allah’ın belası hükumetin bize ne yapacağımızı söylemesine izin vermeyeceğiz…

Max Keizer’in bu konuşmasını yorumlayan Cardano kurucusu ve Input Output Global CEO’su Charles Hoskinson, 1983 yılında çekilen Scarface filminden baş karakter Tony Montana’nın kokain aldığını gösteren bir gif paylaştı

Max Keizer, eksantrik davranışı ve dürüst tavrıyla bilinmesine rağmen bazıları bu röportajın Bitcoin’in imajına yarardan çok zarar verip vermediğini sorguladı.

Bitcoin Miami 2021 Konferansı Nasıl Gidiyor?

Bitcoin Miami

Bir yıllık sanal konferanslardan sonra Bitcoin Miami 2021 en büyük blok zinciri etkinliği oldu. Miami’yi bir Bitcoin merkezi yapma planlarıyla kripto para yanlısı bir üne sahip olan Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, etkinliği şöyle açtı: “Bu bir an değil. Bu bir harekettir.”

Etkinliğe başlangıçta 30 Nisan’da Los Angeles ev sahipliği yapacaktı ancak COVID-19 kısıtlamalarının belirsizliği, organizatörleri başka yerlere bakmaya zorladı ve bunun sonucunda Miami kazançlı çıktı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  İran'da 66.000 kişinin işine son verildi, Bitcoin önlemleri tutmadı!

Etkinliğin organizatörler, önde gelen kripto para birimini ve nereye gittiğini tartışmak için bir araya geldiklerinde üç günlük etkinliğin 50.000’den fazla katılımcı çekeceğini tahmin ediyor. Şimdiye kadar Bitcoin Miami 2021 Konferansına Jack Dorsey, Michael Saylor, Ron Paul ve Nick Szabo dahil olmak üzere birçok önde gelen kripto para figürü katıldı.

Etkinlik, BTC maksimalizmini desteklemekle suçlandı ve bazı yorumcular, Bitconnect’in Carlos Matos’u içeren rezil etkinliğine bile bensetti. Cuma günü Max Keiser’in konuşma yaptığı sırada, kükreyen bir kalabalığın önünde, tartışmalı yayıncı Michael Saylor’a sarılmadan önce Max Keiser “işimiz bitmedi, işimiz bitmedi diyerek Tesla CEO’su Elon Musk’a sövdü.

Elon Musk, Bitcoin’deki U dönüşü yaptığı için lider kripto para birimi meraklılarının öfkesini çekti. Tam da bu yüzden dolayı Max Keiser Elon Musk’a sövdü.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu