Kripto Para Haberleri

Mayıs Ayında Gelecek En İyi 5 Airdrop

Airdrop’lar, kripto para dünyasında ilginç bir olaydır. Yeni gelenleri kripto para birimleri hakkında eğitmenin mükemmel bir yolu olarak görev görürler. Buna ek olarak, mevcut kullanıcıların portföylerini risksiz bir şekilde çeşitlendirmeleri için uygun bir yoldur.

Airdrop Nedir? ve Neden Popüler?

Kripto para birimlerine dahil olmanın geleneksel yollarının aksine, airdrop’lar farklı bir araçtır. Airdrop’lar, kullanıcıların herhangi bir yatırım yapmasına gerek olmayan ücretsiz token veya kripto paralardır. Airdroplar ile ilgilenen kişiler airdrop projesinin sosyal medya platformlarını ve Telegram gibi platformlarını takip etmek gibi benzer birkaç görevi tamamlar. Aslında bir airdrop kendisi hakkında bilgi yaymak ve topluluk oluşturmak için projenin kendisinin düzenlediği bir pazarlama stratejisidir.

Bir airdrop için başlangıç ​​maliyeti yoktur. Proje geliştiricileri airdrop amacıyla token arzının belirli bir yüzdesini dağıtır. Çoğu durumda, tedarikin bu kısmı zaten haftalar hatta aylar önce ayrılmıştır. Sistem, ilgili tüm taraflar için iyi çalışır ve airdrop’lar 2021’de hala popülerdir.

Bir çeşitlendirme yöntemi olarak, airdrop’lar ilginç olabilir. Bir kişinin portföyünde birden fazla token ya da kripto para bulundurması aslında kötü bir fikir değildir. Yatırım çeşitlendirmesi diğer finansal varlıklar için olduğu kadar kripto para birimleri için de geçerlidir. Airdrop tokenleri ve kripto paralar önceden yatırım yapılmadan temin edilebildiğinden dolayı airdrop fırsatlarını kaçırmak için hiçbir neden yoktur. Aşağıda, bu yılın ilerleyen zamanlarında dört gözle bekleyeceğiniz bazı airdroplar yer alıyor.

airdrop

DePo (10.000 üye)

DePo kurumsal düzeyde ticaret terminali, kripto para birimi endüstrisini oluşturan tüm platformları tek bir çoklu pazar toplayıcıda etkin bir şekilde bir araya getirir. Kullanıcılar, bir KYC doğrulama prosedürü hakkında endişelenmeden varlıklarını saklama ve yönetme seçeneğine sahip olacak. DePo’nun odak noktası ERC20 uyumlu cüzdanlar, DeFi borç verme protokolleri, NFT pazar yerleri, merkezi borsalar ve verileri toplamak için merkezi olmayan ticaret platformlarıdır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ABD, Kripto Para Birimi Borsa Düzenlemelerine Hazırlanıyor

DePo airdropu 21 Mayıs’ta gerçekleşecek. Halka token arzının %1’i dağıtılacak. DePo airdropu gereklilikleri tamamlayan ilk 10.000 kullanıcıyla sınırlıdır. DePo airdropuna katılmak için:

 • DePo Twitter hesabını takip etmek.
 • Sabitlenmiş yorumu yeniden tweetlemek.
 • DePo Telegram grubuna katılmak.
 • Cüzdan adresini göndermek.

DeFi alandaki ilk önemli toplayıcı olan DePo, bugün sektördeki çok önemli bir ihtiyaca hitap ediyor. Parçalanmış DeFi ve NFT manzaraları ve çok sayıda ticaret platformu, iç görü veya genel bakış elde etmeyi zorlaştırıyor. Tekil, kullanışlı ve kapsamlı bir ara yüz geliştirerek DePo, birçok kişi için uygun bir eklenti olduğunu kanıtlayabilir.

Nftfy (Düşük Arz)

Fungible Olmayan Tokenler yani NFT’ler şu anda sıcak bir trenddir, bu alandaki yeni ve gelecek projelere dikkat etmek faydalı olabilir. Nftfy, ERC20 uyumlu kesirler oluşturarak NFT’leri küçük bölümlere ayırabilen merkezi olmayan bir uygulamadır. Buna ek olarak Nftfy, platform varlıkları, sanat eserleri ve koleksiyon parçalarından para kazanmak için merkezi olmayan bir açık pazarı piyasa sunacak.

 

Nftfy airdropu 200 şanslı kişiye 50’şere NFTFY tokeni dağıtacak. En fazla referans yapan ilk 50 kişi ise 100’er NFTFY token ödülü kazanacak. Nftfy airdropu kantılmak için:

 • Ethereum adresini gönderme.
 • Sosyal görevleri tamamlamak.
 • Referans yapmak.

Nftfy airdropunun ilgi çekici bir yönü, Nftfy’nin toplam 100 milyon token arzına sahip olacağıdır. Litecoin’in arzından çok daha yüksek olmadığı için bu kabul edilebilir bir miktardır. NFT’lerin kısmi mülkiyeti, yatırım risklerinin düşürülmesine ve NFT’ler için düşük likiditenin ele alınmasına yardımcı olabilir. Bu, Nftfy’yi tam bir çözüm haline getirmese de kilidinin açılması için bazı olasılıkların kapısını açan proje olmasına neden olur.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bazı Hindistan Bankaları Hala Kripto Para Yasağını Devam Ettiriyor

BNBPuppies (Blockchain Koleksyonları)

Blok zincirindeki koleksiyonlara büyük ilgi var. CryptoKitties projesi ortaya çıktığından beri, hepsi kazançlı olmasa da çok sayıda benzer proje yapıldı. BNBPuppies, 12.000 maksimum tedarik ile 1.500 adet NFT Puppies dağıttıkları için ilgi çekici bir airdroptur..

BNBPuppies airdrop’una katılmak için:

 • BNBPuppies airdrop sayfasını ziyaret edin ve MetaMask cüzdanını BSC aracılığıyla bağlayın.
 • NFT’lerden birini mintleyin, BNB ile işlem ücreti ödeyin.
 • Metamask’a BNBPuppies tokenini manuel olarak ekleyin.

Bu airdrop madencilik prosedürünü tamamlamak küçük bir miktar Binance Coin’e mal olsa da süreç basittir. Sınırlı BNBPuppies arzı, başarı garantisi olmamasına rağmen her varlığı değerli kılabilir. Öyle olsa bile, ücretsiz dijital köpek yavrularında birini elde etmek uzun vadede çok kazançlı olabilir.

Solstarter (Garantili Airdrop)

Yukarıda listelenen bazı airdrop’ların aksine Solstarter, prosedürü tamamlayan herkese token vereceğini garanti ediyor. Verilecek 1 milyon SOS tokeni ile toplam arzın %1’i dağıtılmış olacak. Airdorpa katılan tüm cüzdanlarda eşit bir dağıtım yapılacak. Solana için önde gelen IDO platformu olarak ivme kazanan bir blok zinciri olan Solstarter güçlü bir ihraç rampası haline gelebilir.

Solstarter airdrop’una katılmak için:

 • Solstarter Airdrop formunu ziyaret edin.
 • Solstarter Telegram grubuna katılın.
 • Solstarter Twitter hesabını takip edin ve sabitlenmiş yorumu re-tweetleyin.
 • Solana cüzdan adresi gönderin.

Solstarter airdropu herkesin takip edebileceği çok basit bir prosedür. Ancak, tüm kullanıcıların kimliklerini doğrulayarak tamamlamaları gereken bazı gereklilikleri var. Solana ekosistemi için önemli bir İlk DEX Teklifi platformunun parçası olabilecek Solstarter tokenine sahip olmak spekülatörler ve Solana topluluğu üyeleri için faydalı olabilir.

solstarter

DeFiScale (40 $ Ödül)

Farklı airdrop’lara bakarken, çoğu insan genellikle hangi proje en fazla değeri sağlıyorsa onu seçecektir. DeFiscale’nin airdropu 1.009 kullanıcıya 40 dolar değerinde DFC token ile ödüllendirecek. En çok referans yapan kişiler ise 35 ila 1.500 dolar arasında kazanabilir, bu da arkadaşlarını ve ailelerini davet etmek isteyenler için çok kazançlı bir teşviktir. Merkezi olmayan finansmanın mevcut popülaritesi göz önüne alındığında DeFiscale DeFi yatırım havuzu birçok yatırımcının ilgisini çekebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  LINE Singapur Kripto Para Borsasını Kapattı

DeFiscale airdropuna katılmak için:

 • DeFiscale telegram botuyla konuşun.
 • Twitter, Facebook ve Instagram’da çeşitli sosyal görevleri tamamlayın
 • Bir Ethereum adresi gönderin
 • İsteğe bağlı olarak referans yapabilirsiniz.

DeFi çözümlerinin farklı blok zincirlerindeki mevcut popülaritesini kimse inkâr edemez. DeFiscale’in terel DFC tokeni, yönetim hakları ve DeFiScale’in yatırım yaptığı her proje için bonuslar dahil olmak üzere çeşitli faydalar sağlar. Ayrıca DFC’yi riske atma ve ekstra indirimlerin kilidini açma şansı da vardır. Sadece 1.000 rastgele kazanan olacak olsa da DeFiscale airdrop’una katılmak için birçok teşvik edici neden vardır.

Sonuç

Herhangi bir yatırım yapmadan büyüyen bir kripto para birimi koleksiyonu elde etmenin hala birçok yolu var. Airdrop’lar bir süre daha bu endüstrinin önemli bir yönü olmaya devam edecektir. Bazıları, kullanıcıların kimliklerini doğrulamalarını gerektirse de airdropların çoğunda böyle bir gereklilik yoktur. KYC prosedürlerini tamamlamak isteyip istemedikleri hala belirli bir airdrop ile ilgilenen kullanıcılara bağlıdır.

Daha da önemlisi, yukarıda listelenen airdrop’lar hem yeni gelenlerin hem de ileri düzey kullanıcıların daha geniş kripto para birimi endüstrisinin çeşitli bölümlerine herhangi bir risk olmadan girmesine izin verir. Sosyal görevleri tamamlamak veya Telegram’da etkileşim kurmak paraya mal olmaz, sadece birkaç dakikaya mal olur. Bu, çeşitlendirilmiş bir kripto para varlık portföyü oluşturmak için ödenmesi gereken makul bir bedeldir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu