Kripto Para Haberleri

McAfee: Binance’a yardım edebilirim

ABONE OL:

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsası Binance, 7 Mayıs’ta saldırıya uğradı ve bilgisayar korsanları, 40 milyon dolar değerinde 7,000 Bitcoin [BTC] ile kayıplara karıştı. Binance’in İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Changpeng Zhao veya diğer adıyla CZ, proaktif bir şekilde durumu ele aldı ve daha sonra 16 Mayıs’ta para yatırma, çekme ve diğer işlemlere kapatıldı ve daha sonrasında kripto para borsası tekrar açıldı.

Binance kripto para borsasının yaşanan siber saldırı vakasından hemen sonra biraz sorun yaşıyor olsa bile kripto para birimlerini en çok alım ve satımın olduğu kripto para borsası Binance.

Bir yabancıya karşılığında büyük bir miktar para göndermenizi gerektiren herhangi bir “isteğe-teklife”dikkat edin.

Binance’ın çalınan fonlarına gelince, kripto para birimlerinin nerede ve ne durumda oldukları ve kripto para saldırganlarının bunları gerçek banka hesaplarına geçirip geçirmedikleri konusunda henüz bir bilgi yok.

 Eğer yardım edebilirsem lütfen bana bildirin. Palyaço takımımın altında hala gezegendeki en deneyimli siber güvenlik uzmanlarından biridir. 51 yıldır yapıyorum. Hizmetinizdeyim. – John McAfee

Binance yönetimi ise herhangi bir şekilde kripto para saldırısından doğan zararları giderecek bir kişi veya kuruma ihtiyaçları olmadığını, kendi sigorta fonlarının bu zararı 40 gün kadar kısa bir süre içerisinde tolere edebilecek güçte ve kapasitede olduğunu açıkladı. Yatırımcılar binlerce dolarlık kripto paralarının güvende olduğundan emin olmak isterken, bazı endişeler yok değil.

Binance hack için özel uyarılar ekledik! Biri çalınan #BTC’yi hareket ettirmeye çalışırsa, ilk bilen siz olacaksınız!

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Japonya Merkez Bankası ''kripto'' için endişeli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu