McAfee’den kart açıklaması

1 Dakikada Okunabilir


2020’de ABD başkanlığına aday olan John McAfee geçtiğimiz günlerde yeni kripto bankamatik kartının yarı isimsiz olacağını açıkladı çünkü mahremiyet ilk sırada olacak ve gizlilik onun için en önemlisi olacak.

İhtiyaç duyulan nedir?

Sadece adınızın ve adresinizin olması gizlilik odaklı bankamatik kartı için yeterli.

John McAfee, yaklaşmakta olan kripto para birimi odaklı banka kartının kullanıcılarının yalnızca posta kutularının kabul edilebilir olması koşuluyla adlarını ve adreslerini girmeleri gerektiğini Twitter’dan açıkladı.

Yaklaşan Visa / Mastercard Kripto Debit Card’ım hakkında bahsetmeyi unuttuğum bir şey daha var: Kripto paralarda bulunan gizlilik ve anonimliği korumayı ilk sıraya koydum ve bunları yaparken hep gizlilik odaklı oldum. Kartta yalnızca hangi adı istediğinizi ve hangi adrese gönderilmesini istediğinizi soruyoruz. Posta kutuları kabul edilebilir, herhangi bir posta kutusuna gönderebilirsiniz.

IRS benden nefret ediyor, kripto kartım konusunda yapmam gereken bazı şeyler var ve bunları yaparken henüz daha son aşamaya gelmediğimizi bilmeliyiz. Kripto kartım gizlilik odaklı olmaya devam edecek ve tamamen gizlilik odaklı olacak.

John McAfee kripto para bankamatik kartı hakkında henüz yeterli bir bilgi vermiş değil, yeni kartın gelecekte geliştirilerek özellikler eklenmesi mümkün olacak mı, ABD’de bunlara izin verilecek mi? Soruları merak konusu. ABD’de John McAfee hakkında bir arama kararı var ve bu karar nedeniyle ülkesinde değil farklı bir yerde ikamet eden McAfee tepki çekiyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!