Kripto Para Haberleri

Meitu, Bitcoin ve Ethereum Yatırımlarına Devam Ediyor

Daha önce haberini yaptığımız Çinli yazılım şirketi Meitu, 40 Milyon Dolarlık yatırımı sonrası yeni bir hamle daha yaptı ve 50 milyon dolarlık bir alım daha yaparak bu rakamı 90 milyon dolar’a taşıdı. Meitu, selfie olarak çektiğiniz fotoğraflar üzerinde düzenleme yapmanıza izin veren ve bunu animasyon karakterlerine dönüştüren bir güzellik uygulaması olarak da biliniyor.

Uygulama, bilinenin yanı sıra kripto paralar ile yakından ilgileniyor olması ile de sık sık gündeme geliyor ve hali hazırda en çok yatırım yapan firmalardan biri olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bitcoin ile birlikte Ethereum da en çok tercih ettikleri dijital varlıkların başında geliyor.

Tesla, bu işin başlangıcında önemli bir paya sahip. 1.5 milyar dolarlık yatırımı hepiniz çok iyi biliyorsunuz ve dünya devi bir şirketin bu hamlesi, birçok büyük markayı da harekete geçirmiş durumda. Bu denli dev yatırımlar ile birlikte hem bitcoin’in hem de ethereum’un piyasa değeri günden güne artıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto paraların düşüşü araştırılıyor
Bitcoin ve Ethereum
Meitu, Bitcoin ve Ethereum Yatırımlarına Devam Ediyor 2

Meitu Daha Önce de 40 Milyon Dolarlık Alım Yapmıştı

Meitu, Çin menşeli şirketler arasında kripto paralar ile en çok ilgilenen markaların başında geliyor. Dev yatırımları ile sık sık gündeme gelen bu markayı bizler de bir kez daha siz değerli yatırımcıların ve okurların karşısına çıkartmak istedik. Az önce de dile getirdiğimiz gibi selfie fotoğraflarınızı düzenlemenize ve animasyon karakterine dönüştürmenize yardımcı olan özel bir uygulama. Bu arada piyasada bir hayli fazla tercih edilen bir uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Sektördeki rakiplerine kıyasla daha işlevsel bir uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. İşte bu uygulama, son dönemde yaptığı kripto para yatırımları ile birlikte sık sık gündeme geliyor ve daha önce de 40 milyon dolarlık bir yatırıma imza attığını bir kez daha hatırlatmış olalım.

Devamında gelen 50 milyon dolarlık yatırım sayesinde dijital varlık değerini de 90 milyon dolara taşımayı başardı. Meitu, alımlarına devam edecek gibi görünüyor ve bizler de gelişmeleri bu sayfa aracılığı ile aktarıyor olacağız.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu