Meltem Demiors’ten açıklama

1 Dakikada Okunabilir


CoinShares’teki baş strateji sorumlusu olan Meltem Demirors , CNBC’nin kripto para analisti olan Ran Neuner’e, Bitcoin’in başlangıçta karşılaştığı tüm zorluklara ve engellere rağmen, sürekli gelişim sayesinde kopyalanması çok zor olan yeni bir teknoloji olduğunu açıkladı. Kripto paraların geleceği konusunda bazı dikkat çeken açıklamalar yapan ünlü isim, kripto para birimlerinin kopyalanmasının mümkün olmayacak olduğunu ve bunu kopyalamak isteyenlerin daha büyük zorluklar ile karşı karşıya kalabilecek olduğunu açıkladı.

Demirors, kripto paraların kendisini sürekli geliştiriyor olduğunu ve her geçen gün daha fazla değer kazanıyor olduğunu belirterek, kripto para yatırımcısı kişilerin ciddi anlamda dikkat çeken piyasa hacmi beklentileri olduğunu belirtti.

Kripto para birimlerinin yakın zamanda değeri milyarlarca dolar değer kazanıyor.

Altcoinlerin değerinin de arttığını ve rekor dönemlerinde büyük oranda satın alımların yapıldığı altcoinlerin değerinin yükseliş eğilimi göstermeyi sürdürecek olduğu ifade edildi kripto para analisti tarafından.

”Bitcoin’i öldüreceğiz, çünkü bizi Bitcoin’den daha iyi yapan tüm özelliklere sahibiz. Bitcoin’i kopyalamak çok basit ve çok zarif ve çok zor.” dedi.

Demirors ayrıca, Yıldırım Ağı, Taproot uygulaması ve Schnorr imzalarının Bitcoin’in ölçeklenmesini, daha farklı ve daha özel olması konusunda bazı açıklamaları olduğunu, bu konuda kendisinin açıklama yapamasa da yatırımcılar tarafından kripto para yatırımları ile ilgili olarak bu tür gelişimlerinde piyasada takip edilmeyi sürdürecek olduğu ifade edildi.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!