Anasayfa Altcoin Meme Coin'de Kritik Gelişme: Yüzde 309'a Kadar Çıktı!

Meme Coin'de Kritik Gelişme: Yüzde 309'a Kadar Çıktı!

Altcoin

Yakından takip edilen meme coin'de yakım oranı yüzde 309'a kadar çıktı.

Meme Coin'de Kritik Gelişme: Yüzde 309'a Kadar Çıktı!

Shibburn tarafından paylaşılan verilere göre; SHIB topluluğu, bu meme coin'lerden milyonlarcasını başarılı bir şekilde yakmaya ve onları harcanamaz cüzdanlara aktarmaya devam ediyor.

Bu sefer SHIB topluluğu, dolaşım dışı bırakılan yaklaşık 350 milyon Shiba Inu meme coin'den kurtulmayı başardı. Bu miktarın yarısından fazlası tek bir transferde yakıldı.

Son 24 saat içinde topluluk, toplam 349.012.147 SHIB'i başarıyla kaldırdı ve bu sonuca ulaşmak için 19 transfer gerçekleştirdi. Yakımlar neredeyse her saat başı meydana geliyordu ve genellikle her saat başı iki veya üç SHIB grubu yanıyordu.

Buradaki en büyük işlem, yaklaşık 14 saat önce toplam miktarın yarısından fazlasının (233.632.193 Shiba Inu) yakılmasına yardımcı oldu. Bu yakımların amacı piyasada dolaşan arzı azaltmak için mümkün olduğunca çok sayıda SHIB'i dolaşımdan çıkarmaktır. Bunun SHIB'i kıt bir varlık haline getireceği ve teoride fiyatını artıracağı düşünülüyor.

Ölü cüzdanlar olarak adlandırılan cüzdanlar gerçekte harcanamaz cüzdanlardır, yani buraya aktarılan tokenlar hiçbir şekilde geri çekilemez veya harcama için kullanılamaz.

Meme Coin'de Kritik Gelişme: Yüzde 309'a Kadar Çıktı!

Shibarium Layer-2 blockchain için topluluk hevesle ellerini ovuşturuyor çünkü Shibarium ana ağında operasyonların başlaması, SHIB yakımlarına sürekli katkı anlamına geliyor. Her işlem için gas ücretinin bir kısmı geliştiriciler tarafından ayrılacak ve daha sonra yakılmak üzere SHIB'e dönüştürülecek.

Şimdiye kadar Shibarium, DEXTools uygulaması tarafından entegre edildi ve kullanıcılarının doğrudan Shibarium üzerinde kripto ticareti yapmasına olanak tanıdı.

SHIB Fiyatı Artış Gösterdi

23 Ağustos'tan bu yana son üç gün içinde piyasa değeri açısından en büyük ikinci meme coin, yüzde 5,11'lik küçük bir toparlanma kaydetti.

Son 24 saat içinde SHIB fiyatı yaklaşık yüzde 3 oranında artış gösterdi ve son büyük fiyat düşüşünün ardından kademeli olarak toparlandı. Bu yazının yazıldığı sırada SHIB, Binance borsasında 0,00000821 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak: U.Today

Meme Coin'de Kritik Gelişme: Yüzde 309'a Kadar Çıktı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu