Anasayfa Altcoin MetaMask, Bu Altcoin için Destek Ekledi: Fiyat Çift Haneli Arttı!

MetaMask, Bu Altcoin için Destek Ekledi: Fiyat Çift Haneli Arttı!

Altcoin

MetaMask, bir altcoin için daha destek ekledi. Söz konusu gelişme, altcoinin fiyatına olumlu yönde yansıdı.

MetaMask, Bu Altcoin için Destek Ekledi: Fiyat Çift Haneli Arttı!

Self-custody'yi (kripto varlıkların üçüncü taraf saklama kuruluşuna ya da aracıya güvenilmeden yönetilmesi) tercih eden kripto yatırımcıları, son MetaMask gelişiminin ardından bir sürprizle karşılaşabilir. Cüzdanın, Thorchain merkeziyetsiz protokolü için destek eklediği bildirildi.

Thorchain, DeFi'de zincirler arası ticaretin zorluğunu çözmek için çalışıyor. Merkezi borsalarda zincirler arası ticaret kolaydır. Bununla birlikte çoğu merkeziyetsiz protokolün birden fazla blockchain ile iletişim kurma yeteneği genellikle sınırlı olduğundan, merkeziyetsiz segmentte bu zor bir işlemdir.

Thorchain'in artık MetaMask ile uyumlu olduğunun duyurulması, projenin artık tam potansiyelini gerçekleştirmeye daha yakın olduğu anlamına geliyor. 

Metamask'ın dünya çapında 30 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu, en popüler kripto self-custody cüzdanlardan biridir.  Thorchain ile entegrasyonu, protokol için oyunun kurallarını değiştirebilir. Bunun nedeni; entegrasyonun, MetaMask kullanıcılarının self-custody ortamında takas gerçekleştirebilecekleri yeni bir yol sunmasıdır.

Thorchain'in MetaMask ile entegrasyonu, kripto ticareti ortamının değişen dinamiklerini vurguluyor. Çoklu merkezi borsaların çöküşü, self-custody yaklaşımından ziyade saklama yaklaşımı riskine ışık tutuyor.

RUNE Fiyatının Gelişmeye Olan Tepkisi

Thorchain'in yerel kripto para birimi RUNE, duyurunun ardından önceki yükseliş momentumunu genişletmiş görünüyor. Bu, Thorchain'e MetaMask aracılığıyla erişilebildiği için boğaların artık daha fazla güven kazandığını gösterdi.

RUNE, son 24 saatte yüzde 13'lük bir yükseliş kaydettikten sonra yazının yazıldığı sırada 1,82 dolardan el değiştiriyor. Fiyat, mevcut haftalık dip seviyesinden yaklaşık yüzde 26 artış gösterdi. Bununla birlikte, kripto para biriminin aşağıda görülebileceği gibi aşırı alım bölgesine yaklaşması nedeniyle yatırımcılar satış baskısının yeniden canlanmasına karşı dikkatli olmalıdır.

MetaMask, Bu Altcoin için Destek Ekledi: Fiyat Çift Haneli Arttı!

Üstelik biraz daha fazla yükseliş, RUNE fiyatını Ağustos rallisi sırasında satış baskısı kaydettiği direnç aralığına yerleştirecek. Zincir üstü veriler söz konusu olduğunda, ağırlıklı duyarlılık artışına bakılırsa yatırımcı güveninde önemli bir artış görüldü.

Ağırlıklı duyarlılık metriği, haberin yayınlandığı sırada son yedi gün içindeki en yüksek seviyesindeydi. Aynı durum, hacmin son birkaç gündür arttığını ortaya koyan hacim metriği için de geçerli. Elbette genel piyasa koşullarının boğaların lehine iyileşmesine de yardımcı oluyor.

RUNE fiyatının son rallisi, Haziran ortasında başlayan rallisini daha da güçlendiriyor. Özellikle Thorchain'in beklentilerinin yeni bir zirveye ulaştığı şu anda, MetaMask aracılığıyla daha fazla talep görme olasılığı daha yüksek olduğundan ralli uzayabilir.

Kaynak: AMBCrypto

MetaMask, Bu Altcoin için Destek Ekledi: Fiyat Çift Haneli Arttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar