Kripto Para Haberleri

Miami Heat FTX Anlaşması Cuma Günü Yapılacak!

Miami Heat’in maçlarını oynadığı stat için yeni bir isim hazırlanıyor. 26 Mart günü yapılacak anlaşma ile birlikte dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX de isim sponsoru olarak karşımıza çıkacak. İlçe komisyonunun oylaması sonrası bu anlaşma imzalanacak ve önemli bir anlaşmaya tanıklık ediyor olacağız.

Spor dünyası ile kripto para piyasalarının iş birliği yapması ve bu tür sponsorluk anlaşmalarına imza atması gerçekten önemli bir gelişme. Bu tür gelişmeler sayesinde kripto para piyasalarının reklamı da kusursuz bir şekilde yapılıyor. Miami Heat, NBA, yani Amerika Birleşik Devletleri basketbol liginin en önemli takımlarından bir tanesi.

Miami Heat FTX Anlaşması Cuma Günü Yapılacak! –
Miami Heat FTX Anlaşması Cuma Günü Yapılacak! 2

Yapılan anlaşma ile birlikte stadyum için bir isim sponsoru belirlenecek. FTX ismini artık çok daha fazla insan duyacak. Bu tür anlaşmalara alışsanız iyi edersiniz ve yakın zamanda Beşiktaş da buna benzer bir sözleşmeye ve anlaşmaya imza attı.

Borsalar için Spor Pazarı Doğru Tercih

Spor dünyası, gerçekten büyük bir Pazar ve Nba gibi milyonlarca insanın takip ettiği bir pazarı hedef almak ve bu pazarda yer almak gerçekten akıllıca bir adım. Glasgow Rangers ile birlikte Beşiktaş da buna benzer bir anlaşmaya yakın zamanda imza attı. Juventus ve Barcelona gibi büyük kulüpler de taraftar tokenleri ile birlikte dijital paralara ne derece önem verdiklerini bir kez daha ispat etmiş oldular.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fonları Günümüz BTC Fiyatlarından mı Sorumlu?

Yeni dönemde spor dünyasının piyasalar ile daha yakından ilgileneceğini ve en azından sponsorluk anlaşmaları ile birlikte bir adım öne taşıyacaklarını ön görüyoruz. Dijital paralar için her zaman geleceğin paraları ve para birimleri ibaresini kullandık. Bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de fark ediyor olacaksınız.

An itibarıyla birçok kulüp bu tür anlaşmalar için hazır durumda ve teklif geldiği takdirde büyük kulüpleri de bu anlaşmalara görebileceğiz. Miami Heat şu ana kadar ki en önemli isimlerden biri ve stat isim sponsorluğu için de yüksek bir rakam ödendiğini belirtmek gerekiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu