Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Çarpıcı gelişme! MicroStrategy, 175 milyon dolarlık Bitcoin aldı! Bitcoin Yükseliyor!

Geçen aylarda 250 milyon dolarlık Bitcoin alan kamuya açık MicroStrategy bugün tekrardan 175 milyon dolarlık BTC aldığını açıkladı. MicroStrategy, daha dün daha fazla Bitcoin alabileceğini açıklamıştı.

MicroStrategy Tekrardan Bitcoin Aldı

Bitcoin

https://www.google.com/finance

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor bugün şirketin 16,796 BTC daha aldığını açıkladı. Şirketin şu anda 38,250 Bitcoini var. MicroStrategy daha dün ABD menkul kıymetler ve borsa komisyonuna (SEC) Bitcoin’in şirket için bir rezerv para birimi olarak görev gördüğünü söylemişti. MicroStrategy daha önce bu Bitcoin yatırımlarını enflasyona karşı bir risk önemli olarak yaptığını açıklamıştır.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor:

“14 Eylül 2020’de MicroStrategy 175 milyon dolar değerindeki 16,796 daha BTC alımını tamamlamıştır. Şimdiye kadar tüm harcamalar ve tüm işlem ücretleri dahil toplamda 425 milyon dolar değerinde 38,250 Bitcoin aldık.”

MicroStrategy’nin şu anda yaklaşık 416 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı oldu. Şirketin Bitcoin yanlısı olması daha fazla kamuya açık şirketlerin Bitcoin’e yatırım yapmasında öncü olabilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin’den Yeni Bir Rekor Daha: 60.000 Dolar Seviyesini Geçti

Bitcoin Artar mı?

MicroStrategy’nin Bitcoin yatırımı yaptığı daha 50 dakika önce doğrulandı ve bunun Bitcoin fiyatını etkileyeceği kaçınılmazdır. Lider kripto para Bitcoin kısa süre önce 10,900 dolara yükseldi ve şu anda aşağı yönde bir düzeltme yapıyor. MicroStrategy’den gelen son gelişmelerin ışığında BTC bugün 11,000 dolarlık desteğine doğru hareket kazanabilir. BTC, 11 bin doların üzerine çıkarsa boğaların sonraki hedefleri 11,120  ve 11,200 dolar olacaktır.

Son dakika! Binance’a kara para aklama davası açıldı!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-binancea-kara-para-aklama-davasi-acildi/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu