Anasayfa Bitcoin Mike McGlone'dan Bitcoin Açıklaması: Bu Faktörlere Dikkat Edin!

Mike McGlone'dan Bitcoin Açıklaması: Bu Faktörlere Dikkat Edin!

Bitcoin

Bloomberg'in baş emtia stratejisti Mike McGlone, geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) analizini paylaştı ve bazı önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Mike McGlone'dan Bitcoin Açıklaması: Bu Faktörlere Dikkat Edin!

Bloomberg'in baş emtia stratejisti Mike McGlone, geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) analizini paylaştı ve onun gıpta ile bakılan 40.000$ işaretine doğru daha fazla yükselişini engelleyebilecek faktörleri vurguladı. Lider kripto para birimi 30.000 dolar seviyesinde gezinirken, McGlone düşüş unsurlarının son toparlanmasından sorumlu olan pozitif sürücüleri bastırabileceği konusunda uyardı.

McGlone'un bahsettiği kilit faktörlerden biri, potansiyel bir hisse senedi ayı piyasa ve "teyakkuz merkez bankaları" tehdididir. Stratejist, Bitcoin'in 30.000$ seviyesini yeniden yakalama yeteneğine rağmen, kripto para biriminin yaklaşan bir durgunluk, negatif likidite ve ekonomik daralmanın etkilerine karşı bağışık olmadığına inanıyor.

Yakın tarihli bir Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısında yetkililer, kripto topluluğunun iyimser beklentilerinin aksine, bu yıl birden fazla faiz artışı uygulama niyetlerini belirttiler. Kripto para meraklılarının umutları ile merkez bankalarının duruşu arasındaki bu farklılık, Bitcoin'in büyümesi için zorluklar oluşturabilir.

Bitcoin ETF Negatif Sonuçlar Doğurabilir!

Mike McGlone'dan Bitcoin Açıklaması: Bu Faktörlere Dikkat Edin!

Ayrıca McGlone, dünyanın en büyük varlık yönetimi firmalarından biri olan BlackRock tarafından açılan bir Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunun (ETF) başlatılmasına ilişkin şüphelerini dile getirdi. Böyle bir ETF'nin potansiyel onayı, başlangıçta Bitcoin'in fiyat artışı için olumlu bir katalizör olarak görülse de, McGlone, onaylansa bile lansmanın kısa vadede gerçekleşmeyebileceğini ve muhtemelen piyasa duyarlılığını azaltabileceğini öne sürdü.

Nasdaq Bileşik Endeksinin yükselişi ve birden fazla Bitcoin (BTC) ETF'si olasılığı da dahil olmak üzere Bitcoin (BTC) 30.000$ seviyesini geri kazanmasına yardımcı olan yükseliş sürücülerinin aksine, McGlone, kripto para biriminin karşılaştığı potansiyel ters rüzgarları tanımanın önemini vurguladı. Stratejistin analizi, ihtiyatlı bir iyimserlik ve Bitcoin'in gidişatını etkileyebilecek daha geniş piyasa koşulları hakkında farkındalık ihtiyacının altını çiziyor.

Bitcoin (BTC), direnç göstermiş ve geçmişte önemli piyasa gerilemelerinden toparlanma yeteneğini göstermiş olsa da, McGlone'un analizi, kripto para piyasasındaki dış güçlere karşı duyarlı olmaya devam ettiğini hatırlatıyor. Kripto topluluğu daha fazla gelişmeyi hevesle beklerken, Bitcoin'in gelecekteki büyümesini etkileyebilecek ekonomik göstergeler, merkez bankası politikalarını ve piyasa dinamiklerini yakından takip etmek önemlidir diyebiliriz.

Mike McGlone'dan Bitcoin Açıklaması: Bu Faktörlere Dikkat Edin! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar