Mike Novogratz: Bitcoin 2021 yılına kadar 20.000 rekorunu kırar

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin boğası ve Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Las Vegas’taki SALT Konferansında CNN Business’a, Bitcoin geri kazanımının 2021 yılına kadar eski zamanların en yüksek fiyatı olan 20.000 USD’lik fiyatını üç katına çıkaracak bir trend başlattığını söyledi.

2021 yılına kadar Bitcoin fiyatında bir rekor beklemenin mümkün olduğunu açıklayan Mike Novogratz, kripto para birimlerinin değerinin artacak olduğunu ve yatırımcıların daha fazla para kazanabilecek olduklarını açıkladı. Yatırımcıların gelecekte kripto para birimlerinden elde edecek oldukları kazançların çok daha iyi olacağını ve kripto para birimlerinden daha fazla para kazanmalarına bağlı olarak piyasanın kripto para birimlerine bakış açısının daha iyi duruma geleceği açıklandı.

Goldman Sachs’ta eski bir bankacı olan Novogratz, “ Enkazın sonunda Bitcoin yeniden ortaya çıktı” dedi . Bitcoin’in halihazırda dibe vurmuş olduğu ve bu yıl 3.000 dolar gibi düşük bir seviyeye düşme ihtimalinin düşük olduğunu ve mevcut yasalar değişmediği ve kripto paralara dair kötü hazırlanan bazı yeni yasaklar ve engeller olmadığı sürece Bitcoin’in değerinin artacak olduğu açıklandı. Bitcoin fiyatının artması ile ilgili beklentiler kripto para sahipleri için yakın zamana kadar pek olası değildi.

Novogratz ayrıca, kripto borsalarını güvenliklerini güçlendirmek ve kendi kendilerini düzenlemeleri için bazı yeni çağrılarda bulundu ve kripto para fiyatlarının yükselmesini beklediğini açıkladı.

İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!