Altcoin Haberleri

Mike Novogratz XRP ve Dogecoin Uyarısı Yaptı

Mike Novogratz bugün bir tweet aracılığıyla Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını uyardı.

Mike Novogratz bu uyarısında kripto para borsası Coinbase’in çarşamba günü halka açılmasının genel olarak piyasada çok fazla dalgalanmaya neden olduğuna dikkat çekti.

Mike Novogratz:

Dogecoin ve hatta XRP gibi birçok tuhaf kripto paranın keskin yükseldiğini gördüm, bu da şu anda çok fazla çılgınlık olduğu anlamına geliyor. Bu asla iyi bitmez ve bu yüzden muhtemelen bir noktada düşüş gelir.

Kripto sektörü büyük kazançlar görecek!

Daily Hodl’dan gelen son haberlere göre, Mike Novogratz hala uzun vadede tüm sektörün büyük kazançlar göreceğine inanıyor.

Şu anda toplam kripto para piyasasının kabaca 2 trilyon dolar olduğunu düşünüyorum, yani bu tüm piyasaların %1’inin yarısıdır. Önümüzdeki iki üç yıl içinde bunun %2-3 olabileceğini düşünmüyorsanız, trendlere dikkat etmiyorsunuz demektir. Alanımızda göreceğimiz büyüme miktarı şaşırtıcıdır.

Daha yeni başlıyoruz ve önemli olan kurumların artık kripto paraların bir varlık sınıfı olduğunu fark etmesi. Sekiz ay önce bir varlık sınıfı değildi. Öyle olmasını umuyordum. Olması için dua ediyordum. İnsanları bunun olacağına ikna etmeye çalışıyordum. Ama şimdi kripto paralar bir varlık sınıfı. Ve konuştuğumuz herkes dahil oluyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dogecoin En Büyük 10. Varlık Olabilir mi?

Anthony Pompliano’da uyarı yaptı

Başarılı analist Anthony Pompliano da kısa süre önce başka bir uyarıda bulundu. Anthony Pompliano geçtiğimiz günlerde merkez bankaları ile ilgili bir uyarı yayınladı. Anthony Pompliano;

Merkez bankasının bugün doları manipüle ettiğini düşünüyorsanız, aşağıdakileri yapana kadar bekleyin:

– Kişiselleştirilmiş para politikası

– Kullanılmadığı takdirde süresi dolan dolarlar

– Yalnızca belirli ürünlere harcanabilen dolar

Bunlar gelecek olan şeylerden sadece birkaçıdır, kendinizi hazırlayın.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu