Anasayfa Sektörel Milyonlarca FTX Fonu Bu Borsaya Taşındı! Tarihin En Büyük...

Milyonlarca FTX Fonu Bu Borsaya Taşındı! Tarihin En Büyük...

Sektörel

FTX ve kardeş ticaret firması Alameda Research ile ilişkili milyonlarca dolar değerinde kripto para, bu borsaya aktarıldı. İşte tüm detaylar...

Milyonlarca FTX Fonu Bu Borsaya Taşındı! Tarihin En Büyük...

Blockchain analiz firması Nansen'e göre, iflas etmiş olan kripto para borsası FTX ve onun kardeş ticaret şirketi Alameda Research ile ilişkili milyonlarca dolar değerindeki kripto, Çarşamba günü Binance cüzdanlarına aktarıldı.

Toplamı yaklaşık 8,6 milyon dolar olan fon, büyük borsa Binance'e ait olduğuna inanılan cüzdanlara gönderildi. Transferler arasında 2,2 milyon dolar değerinde Chainlink (LINK), 1 milyon dolar değerinde Aave (AAVE), 2 milyon dolar değerinde Maker (MKR) ve 3,4 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) yer alıyor.

FTX'in Çöküşü Kripto Tarihinin En Büyük Çöküşlerinden Biriydi

FTX, bilançosu ve Alameda Research ile iç içe geçmiş ilişkisine ilişkin ortaya çıkan gelişmelerin ardından Kasım 2022'de iflas koruması başvurusunda bulundu. O zamandan bu yana, yeni FTX CEO'su John J. Ray III, şu anda cezai suçlamalarla karşı karşıya olan eski CEO Sam Bankman-Fried yönetimindeki mali kontrol eksikliğini eleştirdi.

Milyonlarca FTX Fonu Bu Borsaya Taşındı! Tarihin En Büyük...

İflas işlemlerinin bir parçası olarak daha önce FTX ve Alameda tarafından kontrol edilen varlıkları artık bir alacaklılar grubu yönetiyor. Bu ayın başlarında grup, 150 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) ve Solana'yı (SOL) stake etti. Bu, söz konusu varlıklarda %8'e kadar getiri sağlayabilir.

Binance cüzdanlarına yapılan en son kripto transferleri, FTX'in fonları konsolide etmeye ve tasfiye etmeye devam ettiğini gösteriyor. Ayrıca bu hamleler, alacaklıların FTX'in çöküşünden kaynaklanan zararları telafi etmeye çalışmasıyla birlikte geldi.

Milyonlarca FTX Fonu Bu Borsaya Taşındı! Tarihin En Büyük... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar