Analizler

Monero Fiyat Tahmini: Yüzde 72’lik Artışın Ardından Sırada Ne Var?

Monero (XMR) son kripto para satışlarından etkilenen kripto para birimlerinden biriydi. Gizlilik odaklı kripto para birimi Monero (XMR) genel kripto para satışı devam ederken Çarşamba günü 172 dolara düştü. Perşembe günü Monero (XMR) fiyatı diğer kripto paralarla aynı doğrultuda geri döndü. Monero (XMR) şu anda çarşamba günü en düşük seviyenin yaklaşık %72 üzerinde olan 295 dolardan işlem görüyor. Ayrıca Monero (XMR) 5,2 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Kripto para birimleri birbiriyle yüksek oranda ilişkili para birimleridir. En büyük paralar yükseldiğinde, geri kalanı takip etme eğilimindedir. Bu, çoğu kripto para biriminin fiyatlarının düştüğü bu hafta Çarşamba günü büyük ölçüde görüldü. Perşembe günü de fiyatlar genel olarak toparlandı. Bu nedenle, yatırımcılar dip seviyelerde satın almak için acele ettikçe Monero (XMR) fiyatı da yükseldi. Ayrıca, bu para birimleri için hala daha fazla talep olduğunu iddia ediyorlar. Peki, XMR fiyatı için sırada ne var?

Monero Fiyat Tahmini:

Monero

Dört saatlik grafik, Monero (XMR) fiyatının son 24 saatte büyük bir toparlanma sergilediğini gösteriyor. İyileşme o kadar güçlü oldu ki, Monero (XMR) fiyatı grafiklerde %78.6 ve %61.8 Fibonacci düzeltme seviyelerinin üzerine çıktı. Aslında Monero (XMR) fiyatı şu anda %61,8 geri çekilme seviyesinin yakınında işlem görüyor. Ayrıca, Monero (XMR) 25 günlük ve 15 günlük üssel hareketli ortalamaların (EMA) üzerine çıkmaya çalışıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Chainlink (LINK) Bu Haber Sonrası 30 doların Üzerine Çıktı!

Bunu söylemek için henüz çok erken olsa da Monero (XMR) fiyatı %61 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine çıktığı için boğaların ivme kazandığının bir işareti var. Bu, fiyatın 345 dolardan yaptığı %50’lik geri çekilme hareketini geri almasına neden olabilir. Ancak, bu haftanın en düşük seviyesi olan 172 doların altına bir düşüş bu eğilimi geçersiz kılacaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu