Coin Rehberi

Monero (XMR) Yorum ve Tahminleri 2021

2021 yılına 155 Dolar seviyesinde adım atan Monero, düşüş trendi ile devam etti ve 2 Ocak’a dönüp baktığımızda 129 Dolar seviyelerine geriledi. Stormgain analistlerine göre 2021 son çeyreğinde Monero 160 ila 180 Dolar bandında seyredecek ve bir yükseliş bekleniyor diyebiliriz.

Monero (XMR) Nedir?

2012 yılında Cryptonote şirketi tarafından piyasaya sürüldü ve kısa süre içerisinde birçok farklı borsada listelendi ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bytecoin’de yaşanan çatallanma sonrası piyasadaki yerini aldı ve oluşturuldu diyebiliriz. İzlenememe özelliği sayesinde altcoin piyasasının en kıymetli varlıklarından biri olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Monero (XMR) Güvenilir mi?

Monero protokolü an itibarıyla en güvenilir isimlerden biri ve az önce de ifade ettiğimiz gibi izlenememe özelliği onu diğer dijital varlıklardan ayırıyor ve aslında güvenlik seviyesini de bir tık daha yukarı taşıyor. Dijital varlık piyasasında kıymetli bir yere sahip ve tabii ki geleceği olan varlıklardan bir tanesidir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Nasıl Satılır?

Monero (XMR) Yorum

Monero, 2021 yılı sonunda 180 Dolar bandını görebilir. 160 Dolar ve 180 dolar seviyelerinde gezindikten sonra son çeyreği 180 Dolar’da tamamlayacağı ön görülüyor ve analistlerin tahminleri de bu şekilde karşımıza çıkıyor.

Monero (XMR)
Monero (XMR) Yorum ve Tahminleri 2021 3

Monero (XMR) Fiyat Grafiği

Dolar’lık bir değere sahip ve son zamanlarda bir yükseliş kaydettiğini de belirtmek gerekiyor. Küçük de olsa bir hareketlilik söz konusu ve yıl sonunda bu hareketliliğin artacağını da ön görebiliyoruz.

Analistlerden 2021 Monero (XMR) Yorumları

160 ve 180 dolar aralığında seyredeceği ön görülen Monero için 180 Dolar’a ulaşması oldukça kolay bir hedef gibi görünüyor ve Monero bu güce sahip varlıklardan biri. Hatta 2021 yılında en çok sükse yaratacak olan isimler arasında gösteriliyor ve birçok analistin listesinde de kendine yer bulmuş durumda.

Monero (XMR) Yükselir mi?

An itibarıyla bir hareketlilik mevcut ve yükseliş eğiliminin devam edeceğini de belirtmekte fayda var. Son çeyreğe gelindiğinde yatırımcıları için karlı bir yatırım olarak nitelendirilecek. Uzun vadede yatırım yapmayı düşünüyorsanız eğer yakın zamanda meydana gelecek düşüş sonrası alım yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Terimleri ve Anlamları - Kripto Para Sözlüğü

Monero (XMR) Fiyatı 2021  

dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor ve bizler bu yazıyı yazarken de artışını sürdürüyor.

Monero 2021’in Geçiş Para Birimi Olabilir

Monero (XMR)
Monero (XMR) Yorum ve Tahminleri 2021 4

Siber suçlarn her geçen gün biraz daha arttığı dijital dünyada Monero büyük bir sorumluluk üstlenebilir. Uzmanlar onun geçiş para birimi olacağını ifade ediyor ve bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de izlenemiyor olmasıdır ve bu detay da onu daha güvenilir ve daha korunaklı bir yapılanma haline getiriyor.

Monero (XMR) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Yatırımlarımda Monero’yu tercih ediyorum ve bu yıl da farklı bir şey yapmayacağım.
  • Monero izlenemiyor olması nedeniyle en çok güvendiğim dijital varlıklardan biri. Yılın son çeyreğinde bana yeniden kazandıracaktır.

Monero (XMR) İnceleme

Monero, 2021 yılına damga vuracak dijital varlıklardan bir tanesi olabilir. Az önce verdiğimiz son dakika haberi de bunu daha net bir şekilde gözler önüne seriyor. Geçiş para birimi olarak lanse edilmesi bile harika bir olay ve Monero’ya gösterilen ilgiyi de kısa süre içerisinde arttırmış durumda. Henüz fikir sahibi değilseniz eğer sizler de incelemelerinizi detaylı bir şekilde yapabilir ve bu varlığı mercek altına alabilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu