Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! Mt Gox’dan çalınan 150 bin Bitcoin 15 Kasım’da dağıtılacak!

ABONE OL:

Hacklenen Bitcoin kripto para borsası Mt Gox’dan çalınan Bitcoin’lerin %15’i en geç 15 Kasım’da borsanın davacılarına dağıtılacak. Borsadan çalınan BTC’lerin %15’i 10 gün içinde tamamen dağıtılmış olacak.

150 bin Bitcoin piyasaya girecek

En büyük kripto para hacklerinden biri olan Mt Gox davası yıllardır sürüyor ve 15 Kasım’a kadar davacılara 150 Bitcoin dağıtılacak. Kripto para topluluğu piyasa girecek 150,000 Bitcoin’in fiyatları nasıl etkileyeceği hakkında endişeleniyor.

30 Temmuz’da yayınlanan Tokya bölge mahkemesinin raporuna göre 15 Kasım’da Bitcoinler dağıtılacak. Mahkeme daha önce bu son dağıtım tarihini ertelediği için tekrardan bir ertelenme yaşanabilir. Şimdiye kadar 1,000 davacı 150,000’den fazla Bitcoin’i aldı.

Bitcoin fiyatı etkilenir mi?

CtyptoWhale’e göre Kasım 15’e kadar piyasa girecek 150 bin adet Bitcoin piyasayı büyük oranda etkileyebilir. CtyptoWhale, mahkemenin son dağıtım tarihini daha önce ertelediği için bir erteleme daha beklenebileceğini ama yine de piyasaya girmesi beklenen BTC miktarının çok yüksek olduğundan dolayı dikkat edilmesi gereken bir şey olduğunu söyledi.

CtyptoWhale:

“Bu kripto paralar kullanıcıları geri verildiğinde çoğu yatırımcı 2014’te aldıkları BTC’yi çok büyük bir kâr ile satacak.”

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para birimleri ve argümanlar

Dağıtılacak 150,000 BTC şu anda 1,6 milyar dolar ediyor. Bu miktarda BTC girer ve satılırsa Bitcoin çok büyük bir satış baskısı altında kalabilir. Çoğu davacının kâr alma amaçlı olarak Bitcoin’lerini satacağı düşünülmektedir.

“Sıcak gelişme! Ethereum %5 düşebilir! İşte nedenleri:” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ethereum-5-dusebilir-iste-nedenleri/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu