Anasayfa Altcoin Müjde Verildi! Polkadot, Popüler Oyun Motoru ile Entegre Oluyor

Müjde Verildi! Polkadot, Popüler Oyun Motoru ile Entegre Oluyor

Altcoin

Polkadot, kritik bir iş birliği sayesinde popüler oyun motoru Unity ile entegre olacak.

Müjde Verildi! Polkadot, Popüler Oyun Motoru ile Entegre Oluyor

Blockchain birlikte çalışabilirlik platformu Polkadot, alınan bilgiye göre Parity Technologies ile Unity Games arasındaki stratejik bir iş birliği yoluyla oyun dünyasına giriyor. Bu ortaklık, Polkadot'un Pokémon Go ve Call of Duty Mobile gibi popüler oyunları destekleyen oyun motoru Unity ile entegrasyonunu mümkün kılıyor.

Oyun geliştiricilere yönelik önde gelen yazılım geliştirme kiti (SDK) sağlayıcısı olan Unity Games, mobil oyun pazarının yüzde 60'lık önemli bir payına hakimdir. İş birliği; Polkadot'un, Unity'nin doğrulanmış çözümler (VS) programına katılmasını içeriyor.

Unity'nin VS programı; SDK'lar, eklentiler, editör uygulamaları ve bulut hizmetleri dahil olmak üzere üçüncü taraf çözümleri titizlikle inceler ve seçer. Başarılı adaylar sadece özel koleksiyonlarda yer bulmakla kalmıyor, aynı zamanda Unity Asset Store'daki pazarlama ve tanıtım kampanyalarında da yer alma şansına sahip oluyor.

Polkadot, Unity Games ile entegre olarak Web3 oyun alanındaki görünürlüğünü artırmayı hedefliyor. 1,5 milyondan fazla geliştirici tarafından kullanılan Unity Asset Store, animasyondan mimariye kadar yaratıcı ekonomideki çeşitli uygulamalar için başvurulacak bir platform olarak hizmet ediyor. Bu iş birliği, Polkadot'un oyun endüstrisindeki varlığını genişletme yolunda önemli bir adıma işaret ediyor.

Polkadot (DOT) Fiyat Hareketleri

Müjde Verildi! Polkadot, Popüler Oyun Motoru ile Entegre Oluyor

Yenilikçi blockchain'in arkasındaki itici güç olan Parity Technologies, Polkadot'un büyümesini ve benimsenmesini hızlandırmaya yönelik stratejik bir hamle ile 25 Kasım'da liderlik ekibine üç önemli atama yaptı. Bu girişim, Polkadot'un hızla genişleyen birlikte çalışabilir blockchain sektöründe kendisini öncü olarak konumlandırma hedefiyle uyumlu.

Bu gelişmenin olumlu etkisi, Polkadot'un fiyat trendinde de hemen görüldü. 25 Kasım'dan 15 Aralık'a kadar DOT fiyatı, kayda değer bir artış ile 5,32 dolardan 7,55 dolara yükseldi. Bu artış, Polkadot'un fiyatında yüzde 41'lik önemli bir artışı temsil ediyor.

Polkadot fiyatının gösterdiği güçlü performans, Parity Technologies'in Polkadot'un gelecekte benimsenmesini ve büyümesini destekleme konusundaki kararlılığının etkinliğini göstermektedir. 

DOT fiyatı, yazım sırasında yüzde 6,66 artışla 8,04 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 10,1 milyar dolar. Bu, Polkadot'taki günlük işlemlerin benzeri görülmemiş bir kilometre taşı olan 1.000.000'u geçmesi dolayısıyla gerçekleşti. Bu kayda değer başarı, Layer-1 protokolü için yeni bir rekora işaret ediyor ve onun yüksek işlem hacmi kapasitesini sergiliyor.

Müjde Verildi! Polkadot, Popüler Oyun Motoru ile Entegre Oluyor içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto ve Oyun Sektörünün Yeni Harikası Olan ''SIDUS'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar