Bitcoin Haberleri

Nasdaq Dubai, Kripto Para Çılgınlığına Katıldı

Çarşamba günü bir Kanada Bitcoin fonu Nasdaq Dubai’de listelendi. Fon, geçen yıl Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda kote edilen türünün ilk örneğiydi. Listeden bu yana Nasdaq Dubai, fonların ticaretin ilk gününde arttığını söylüyor.

Bloomberg’e göre, dijital fon Kuzey Afrika borsasında da listelendi. Nasdaq Dubai’deki Bitcoin fonunun listelenmesi, şehrin sermaye piyasası dönüşümü için itici bir güç olarak konumunu vurguluyor.

Bir basın açıklamasında Nasdaq Dubai, Kanada’nın en büyük dijital varlık yatırım yöneticisi olan 3iQ’nun listelendiğini doğruladı. Fonun yönetimi altında toplam 2,5 milyar $ vardır.

Bitcoin fonları, uzun vadeli kripto para varlıklarına yatırım yapar ve Bitcoin’e doğrudan yatırım yapmak için daha güvenli bir alternatif. Nasdaq Dubai verilerine göre QBTC yüzde 10.4 arttı olarak 3iQ listeleniyor.

Bitcoin bu hafta hafifçe yükselerek 34.000$’a ulaştı. Bununla birlikte, Nisan ayındaki en yüksek 60.000$’dan hala bir düşüş. Kripto para biriminin karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında, Bitcoin hala çok değişken…

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu