Kripto Para Haberleri

Near Protocol (NEAR) Nedir, Nasıl Alınır?

Near Protocol bünyesinde oluşturulan yardımcı tokenlerden bir tanesi ile karşınızdayız. Platform, near token’i kendi içerisinde iki ana gruba ayırıyor ve dilerseniz bu detaylara da göz atalım.

  • Uygulama kullanıcılarının işlemlerini daha hızlı ödeyebilmek adına kullanılıyor.
  • Herhangi bir boyuttaki token varlık sahipleri, tokenlerini ödünç vermek kaydı ile hisseye katılabilir ve bu sayede güvence altına alarak getiri elde etme şansına sahip olacaktır.

Uygulamanın asıl hedefi ise ağı daha güvenilir hale getirmek ve daha da önemlisi ucuz kılmaktır. Bu hedeflerine ulaştıklarını da net bir şekilde görebiliyoruz. Near, prof of stake olarak çalışmaktadır.

Near Protocol (NEAR) Ne İşe Yarar?

Protokolü güvenli hale getirmek ve işlemleri daha hızlı yapmanın yanı sıra aynı zamanda ücretleri de düşürmektir. Bu hedeften yukarıda da bahsetmiştik ve bir kez daha tekrar edelim istiyoruz. Uygulama gayet başarılı bir şekilde işliyor ve asıl hedeflerine ulaştıklarını da net bir şekilde görebiliyoruz.

Near Protocol (NEAR) Nereden Alınır?

13 ekim 2020 tarihine gittiğimizde dünyanın en ünlü ve hatta en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’ın açıklamaları ile karşı karşıya geliyoruz. Near, bu borsada listelendi ve alıma açık hale getirildi. Eğer bir hesabınız varsa sizler de Binance üzerinden sorunsuz bir şekilde işlem yapabilir ve alımlarınızı da güvenli bir biçimde yerine getirebilirsiniz.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol (NEAR) Nasıl Alınır?

Kimlik onayı gerektirmeyen ve hızlı işlem fırsatı sunan Binance üzerinden btc ya da eth karşılığı olarak sizler de near coin alımlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Türk Lirası varlığı karşılığı satın aldığınız btc ya da eth üzerinden near token satın almak mümkün. Yine birçok alt coinde olduğu gibi doğrudan Türk Lirası kullanarak Near satın alamıyorsunuz.

Near Protocol (NEAR) Kurucusu Kim?

Protokolün kurucuları olarak iki isim karşımıza çıkıyor. Alex Skidanov ve Illia Polosukhin isimlerini bu piyasayı yakından takip edenler daha önce de mutlaka duymuş olmalıdır.

Near Protocol (NEAR) Neden Artıyor?

Çeşitli dijital uygulamaları web’de kullanmak ve bunu daha güvenilir olmasının yanı sıra daha hızlı hale getirmek adına oluşturulan protokol, son aylarda inanılmaz bir yükselişe imza attı ve hatta neredeyse kendi rekorunu kırıyordu. Analistler bu artışın nedenini, işlem hacminin artışına bağlıyor. Son dönemde çok fazla yatırım aldıklarını ve yatırımcı sayısının da gözle görülür oranda arttığını belirtmek isteriz.

Near 1 Ayda 2’ye Katlamayı Nasıl Başardı?

20212in şu an için gözde alt coinlerinden biri olan near token, 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde yatırımcılarına kazandırmayı başardı ve bunu da ikiye katlayarak yerine getirdi. 1 hafta önce rekor tazeleyen near, 2021’e en iyi başlangıç yapan tokenlerden biri oldu diyebiliriz.

Alt coin rallisini takip ediyorsanız eğer zaten bu ismi duymuş olmalısınız. %100’e yakın bir yükseliş kaydettiği anlarda yeni yatırımcılar da kazandı ve aslında kendinden haberdar olmayan yatırımcıların da hedefi oldu diyebiliriz.

61. sırada yer alan alt coin, son dönemde 470 milyon dolar gibi bir piyasa değerine ulaştı. Aslında bunun haberini daha önce de vermiştik. 2021 yılı alt coinler için harika bir yıl olacaktır ve Near da bunun ispatı diye düşünüyoruz.

Near Protocol (NEAR) Fiyatı

An itibarıyla dolarlık bir değer karşımıza çıkıyor.

Near Protocol (NEAR) Piyasa Değeri

milyon dolar gibi bir piyasa değerinden söz ediliyor ve bu da listedeki yerini koruma altına alması adına ve ne kadar kıymetli bir token olduğunu dile getirmemiz adına gayet yeterli bir rakam.

1 Near Protocol (NEAR) Kaç TL?

Türk Lirası.

1 Near Protocol (NEAR) Kaç Dolar?

USD.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol (NEAR) Yükselir mi?

1 aylık tabloyu baz aldığımız takdirde %100’e yakın bir yükseliş tablosu ile karşı karşıya geliyoruz. Analistlere göre bir direnç yakalanacak ve grafik düşüşe geçecektir. Şu an için alım yapmak gerçek bir çılgınlık olacaktır. Düşüşü bekleyip sonrasında uygun değerde alım yapmak tabii ki çok daha mantıklı. Analistlere göre yükseliş devam etmeyecek ve kendi rekorunu kıran Near, yatırımcılarına yeteri kadar kazandırmış görünüyor.

Near Protocol NEAR) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Mining işlemi için uygun olan alt coinlerden biri ne yazık ki değil. Eğer mining yaparak kazanç elde etmek gibi bir amacınız varsa farklı coinlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Near bu bağlamda hizmet alabileceğiniz bir dijital varlık değildir bu yüzden kazançlı ya da benzeri bir yorumda bulunmak da haliyle mantık dışı olacaktır.

Near Protocol (NEAR) Geleceği

Uygulamaları web’de daha güvenilir bir şekilde kullanmak adına hazırlanan protokol, an itibarıyla 2021’in en dikkat çekici isimlerinden biri haline gelmiş durumda. Az önce verdiğimiz son dakika haberi de bunun en net örneklerinden bir tanesi olacaktır. geleceği olan dijital varlıklardan biri ve şu an için olumsuz bir yorumda bulunmak tabii ki büyük haksızlık olacaktır. İyileştirme çalışmaları ve aldığı yatırımlar ile birlikte her geçen gün biraz daha büyüme kaydediyor ve yine yakın zamanda gerçekleştirdiği tarihi yükseliş de piyasa değerini inanılmaz bir şekilde arttırmış görünüyor.

Near Protocol (NEAR) Twitter Adresi

Resmi Twitter hesaplarına https://twitter.com/nearprotocol bağlantısını kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Gelişmeleri daha yakından takip etmek ve birinci ağızdan bilgi edinmek adına en doğru kaynak kesinlikle Twitter olacaktır ve zaten birçok yatırımcı da bu kaynağı kullanmayı tercih ediyor.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol (NEAR) Analist Yorumları

Near, 1 aylık süreçte kendi rekorunu kırmayı başardı ve ikiye katladı. Dip seviyede alım yapanlar şu an hatrı sayılır rakamlara ulaştı. Yükseliş devam edecek gibi görünmüyor ve analistlerin hem fikir olduğu konulardan bir tanesi de kesinlikle budur. Burada yeni yatırımcılar için gün doğuyor diyebiliriz. Dip seviyede alım yaparak uzun vadede kar elde edebilirsiniz.

Near Protocol NEAR) Ne Zaman Çıktı?

13 ekim 2020 yılında Binance’da listelendi ve listelendiği tarihten kısa bir süre sonra büyük bir yükseliş kaydederek kendine güvenenleri yanıltmadı diyebiliriz. Ayrıca yazımızın başından bu yana bahsettiğimiz gibi tarihi rekoru da kırmış durumda ve yeni yatırımcılar kazanmaya da devam ediyor. Near ile tanışmak için harika bir fırsat ve takibe almanızı tavsiye ediyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu