Coin Fiyatı

Neo (NEO) Fiyatı ve Grafiği – 1 NEO Kaç TL Kaç Dolar?

1 Neo Kaç TL? Neo Coin Güncel Fiyatı, Grafiği ve Analizleri

Blockchain tabanlı olarak geliştirilen projeler, günümüzde de popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu kapsamda karşımıza çıkan en önemli projelerin başında da Neo geliyor. Yazımız içerisinde Neo hakkındaki detaylar ile birlikte güncel fiyat ve grafik analizlerini de bulabilirsiniz…

1 Neo (NEO) Kaç TL
1 Neo (NEO) Kaç Dolar
1 Neo (NEO) Kaç Euro
NEO 24 Saatlik Yüzdelik Değişimi $
NEO 24 Saatlik En Düşük TL
NEO 24 Saatlik En Yüksek TL
NEO 24 Saatlik Piyasa İşlem Hacmi $
NEO Piyasa Değeri $
Piyasadaki Toplam NEO Miktarı

Neo Nedir?

Neo, 2014 senesinde kurulan ve bunu takiben 2015 senesinin Haziran ayında GitHub üzerinden açık kodlu olarak yayınlanan bir projedir. Blockchain tabanlı olarak geliştirilen bu proje, bir topluluk tarafından yönetiliyor. Neo, ‘Akıllı Ekonomi’ olarak adlandırdığı, kendiliğinden çalışabilen ve akıllı sözleşme kullanımı gerçekleştiren dağıtık bir ağ barındırıyor.

NEO (NEO) Nedir, Nasıl Alınır? isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Neo Ne İşe Yarar?

Neo, kullandığı Blockchain teknolojisi ile varlıkların dijitalleştirilmesini sağlıyor. Kısaca, geleneksel olan ekonominin yerini akıllı ekonomiye bırakmasını hedefliyor. Neo, sahip olduğu Blockchain teknolojisini, elektronik veri şeklinde programlanan dijital varlıklar ile güvenilir ve aracısız bir şekilde işlem yapılabilmesi adına kullanıyor. Kullanıcılar bu varlıklarını Blockchain’e kaydedebiliyor ve yasal olarak güvence altına alabiliyorlar.

Neo Nasıl Alınır?

Neo da diğer kripto paralarda olduğu gibi işlem gördüğü borsalar üzerinden alınabilen bir dijital varlıktır. Kripto para borsalarında lider konumda olan Binance’nin yanı sıra HitBTC, ZB.COM, Finexbox ve daha birçok borsadan Neo alımı yapabilirsiniz. Ayrıca, Türk Lirası ile Neo almak için de yerli borsalarımız olan BtcTurk ve Paribu’yu kullanabilirsiniz.

Onaylanmış bir hesabınız bulunuyorsa, Paribu üzerinden Neo almanız oldukça kolaydır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ‘Yükleme İşlemleri’ bölümünden hesabınıza TL bakiyesi yükledikten sonra, Neo alım işlemine geçebilirsiniz. Bakiyeniz hesabınıza yansıdıktan sonra, ‘Kolay Alış’ olarak karşınıza çıkan ve oldukça basit olan yöntemi tercih ederek, anlık olarak Neo alabiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey, sizleri karşılayan formun içerisine, alım yapmak istediğiniz miktarı girmek, coin türü olarak Neo’yu belirlemek ve en altta bulunan ‘Neo Al’ butonuna basmak.

1 Neo Coin Kaç TL Yapar?

1 Neo, şu sıralarda Türk Lirası değerine sahip olarak görülüyor.

1 Neo Coin Kaç Dolar Yapar?

1 Neo’nun, Amerikan Doları karşısındaki değerinin ise USD olduğunu görüyoruz.

1 Neo Coin Kaç Bitcoin Yapar?

Neo, lider kripto para Bitcoin karşısında ise BTC olarak işlem görüyor.

Neo Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Neo madenciliği yapılabilen bir kripto para çeşidi değildir. Toplam arzı 100 milyon olan Neo’nun, tüm üretimi topluluk tarafından yapılır ve piyasada dolaşıma sürülür.

Neo Coin Neye Göre Düşer?

Neo, kripto paraların düşüş prensibi olarak bilinen arzına göre talebinin az olması durumunda düşebilir. Piyasaların gidişatından etkilenerek de düşüşe uğrayabilen Neo, aynı zamanda güvenilir kaynakların yapmış olduğu olumsuz haber ve yorumlar nedeniyle de düşüşe geçebilir.

Neo Coin Fiyatı

Neo fiyatı şu sıralarda TL, bir başka deyişle Amerikan Doları olduğunu görüyoruz.

Neo Coin Grafiği

2016 senesinin Eylül ayında piyasalarda yer almaya başlayan Neo’nun, günümüze kadar olan süreçteki grafiğine göz attığımızda, son zamanlarda durağan bir yapıda olduğunu görüyoruz. 2017’nin Haziran ayına kadar büyük bir yükseliş gösteremeyen Neo, ilk defa bu ayın başında 1 doların üzerinde değer çıkarmış olarak karşımıza çıkıyor. Bu dönemin ardından düzenli bir artma trendine giren Neo, en yüksek değerine ise 2018 senesinin Ocak ayında ulaşmış olarak görülüyor. 2018’in ortalarından itibaren düşüşe geçen Neo’nun, uzun bir süredir çok büyük bir yükseliş sergileyemediğini görsek de şu sıralarda yüzde 6’lık bir yükselişle piyasalarda yer almaya devam ediyor.

Neo Coin Piyasa Değeri

Neo piyasa değeri şu sıralarda Türk Lirası olarak görüyoruz. Piyasa değerinin Amerikan Doları olarak karşılığını ise USD olarak söyleyebiliriz.

Neo Coin Analizleri

Neo, özellikle sahip olduğu özel akıllı sözleşme sistemi ile dikkat çeken bir proje olup, dijital varlıklar ile kolay işlem yapabilme imkanı sunuyor. Blockchain üzerine bu varlıklarını kaydetme imkanı bulan kullanıcılar, aynı zamanda bu varlıkları ile ticaret yapabilme ve farklı yollarla dolaşım sağlayabilme fırsatı da buluyorlar. Bu da birçok kişi tarafından Neo’nun tercih edilmesine neden oluyor.

Neo Coin Yükselir mi?

Neo, uzun bir süredir kendisinden beklenen sıçramayı yapamamış olsa da halen en çok tercih edilen kripto paralardan birisi olmaya devam ediyor. Bugün itibarı ile yüzde 6’lık bir yükseliş yaşayan Neo’nun gelecek fiyatına dair bir tahminde bulunmak zor olsa da oluşacak bir boğa piyasası ile tekrar eski değerine çıkış yapabilecek potansiyelde olduğunu söyleyebiliriz.

Neo Coin Nasıl Çalışır?

Neo’nun çalışma prensibi, Blockchain üzerinde dijital varlıklar ile merkezsiz, şeffaf, yüksek güvenli ve aracısız bir şekilde işlem yapabilmedir. Kullanıcıların, Blockchain’e kaydedebildiği ve yasal olarak koruma sağlayabildiği bu dijital varlıklar ise iki ayrı türde bulunuyor. Bunlardan ilki olan global varlıklar ile platform içerisine kayıt işleminin gerçekleşmesinin ardından, bütün akıllı kontrat kullanıcılarının açık bir şekilde görebilmesi sağlanıyor. Bir diğer dijital varlık türü olan sözleşmeli varlıklar ise global varlıklardan, özelleştirilebilir olmasıyla ayrılıyor. Tamamen özel bir şekilde depolanan bu varlıklar, sadece uygun akıllı kontrat kullanıcılarına göre düzenlenebiliyor.

Neo Nereden Alınır?

Neo, oldukça popüler bir kripto paradır ve birçok borsada işlem görür. Başta Binance olmak üzere dünyanın önde gelen birçok borsasından alınabilen Neo, aynı zamanda BtcTurk ve Paribu üzerinden de TL karşılığında alınabiliyor.

Neo Coin Güvenilir mi?

Neo, güvenilirlik konusuna da oldukça fazla önem veren bir platformdur. Blockchain üzerinde oluşturulmuş dijital varlıkları, dijital sertifikalar aracılığı ile doğrulayan Neo, tamamen güvenli bir şekilde işlem yapılmasını sağlıyor.

Neo Coin Neye Göre Artar?

Neo, piyasaların genel seyrine göre artış gösterebileceği gibi dolaşımdaki arzına olan talebinin yükselmiş olması nedeniyle de artabilir. Bunun yanı sıra hakkındaki olumlu haber ve görüşlerden de etkilenebilen Neo, bu durumlarda da fiyat artışı yaşayabilir.

Neo Coin Haberleri

Neo hakkında çıkan haberlerin bazılarını şu şekilde derledik:

Neo Kurucusundan Çarpıcı DeFi Açıklaması

Neo’nun kurucusu olan Da Hongfei, merkeziyetsiz finans olarak bilinen DeFi’nin henüz daha yeni başladığını belirtti ve geleceğine dair çarpıcı tahminlerde bulundu. DeFi’nin, geleneksel finansın yüzyıllar boyu gösterdiği gelişimi çok kısa sürede başardığını belirten Hongfei, ilerleyen dönemlerde geleneksel bankacılıktan tahtı alabileceğini öngördüğünü söyledi. Katıldığı canlı yayında verdiği röportajda, DeFi’nin genel kanının aksine geçici bir moda olmadığını düşündüğünü belirten Hongfei, geleneksel finansın gösterdiği gelişimi kısa sürede gösteren bu yapının, ilerleyen süreçte hakimiyeti ele alacağına inandığını açıkladı. Hongfei, bu inancını sağlam bir altyapıya sahip olmasına bağlarken, geliştirilecek uygulamalar ile büyümeye devam edeceğini düşündüğünü ifade etti.

Binance Futures’ten Neo Müjdesi

Dünyanın en büyük kripto para olmasıyla meşhur olan Binance’ın, vadeli işlem platformu olan Binance Futures de gelişmeye devam ediyor. Binance’ın 2019 yılında yaratığı Binance Futures platformu, son yaptığı duyuru ile Neo’yu da platforma dahil ettiğini açıkladı. Geçtiğimiz haftalar içerisinde VeChain, BNB, Ontology gibi kripto paraları sistemine dahil eden Binance Futures, son olarak Neo eklemesini duyurdu. Açıklamada kullanıcıların, diğer kripto paralarda olduğu gibi 50 kata varan kaldıraç oranlarından faydalanabilecekleri de belirtildi.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün