Coin Rehberi

Neo (NEO) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Neo (NEO) kendisini dijitalleştirilmiş ödemelerin, kimliklerin ve varlıkların bir araya geldiği yeni bir ekonomi olan yeni nesil internetin temeli olma hedefine sahip “hızla büyüyen ve gelişen” bir ekosistem olarak tanımlıyor.

Neo (NEO) blok zincirinin benzersiz noktalarından biri, geleceğe yönelik olması ve talepteki ani artışlarla başa çıkabilmesini sağlamaya yardımcı olan sürekli gelişimidir. Neo (NEO) şimdiye kadar Neo 3.0’ı geliştirdi, bu güncellemedi geliştiriciler ağ güvenliğini artırdı ve saniyede daha fazla sayıda işlemin yapılmasına olanak sağladı.

Diğer birçok blok zincirinden farklı olarak, Neo (NEO) ağında iki adet yerel token vardır: NEO ve GAS. NEO bir yatırım tokeni olarak hizmet ederken ve insanların blok zincirindeki yeniliklerle ilgili oylamalara katılmasına izin verir, GAS ağda yapılan işlemlerin ücretlerini ödemek için kullanılır.

İlgili İçerik: NEO (NEO) Nedir, Nasıl Alınır?

Neo (NEO) Hangi Ülkenin?

Neo (NEO)

Neo (NEO) projesinin arkasında iki kurucu isim ve bir şirket bulunmaktadır. Bu Neo (NEO) ağının herhangi bir ülkeye ya da hükumete ait olmadığı anlamına gelir. Böylece Neo (NEO) hiçbir ülkenin değildir. Aslında Neo (NEO) ağına herkes NEO tokeni alarak katılabilir ve yeni güncellemeler üzerinde oy kullanabilir.

İlgili İçerik: NEO (NEO) Yorum ve Tahminleri 2021

Neo (NEO) Sahibi Kim?

Neo (NEO) Da Hongfei ve Erik Zhang tarafından kurulmuştur. Şu anda Neo (NEO) kurucularından her ikisi de blok zinciri benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlayan Neo Vakfı’nın başkanlığını yapıyor.

Da Hongfei, internetin harika bir icat olmasına rağmen birçok kusuru olduğunu söylemiştir. Kısacası Da Hongfei günlük tüketicilerin her zaman kendi verileri üzerinde kontrol sahibi olmadığını ima etmiştir. Girişimci, blok zincir uygulamalarının eninde sonunda her yerde kullanılacağına inanıyor.

neo

Erik Zhang, güvenilmez katılımcıları blok zincirinin işleyişine katılmaktan caydırmayı amaçlayan Delegated Byzantine Fault Tolerance algoritmasının yazarıdır. Bu teknoloji daha sonra Neo (NEO) blok zincirinde kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca Erik Zhang, Neo (NEO) ağının çekirdek geliştiricisi olarak çalışmış ve projenin altyapısının bir sonraki güncellemesi olan Neo 3.0’ın geliştirilmesinde de önemli bir rol oynamıştır.

İlgili İçerik: Neo (NEO) Hangi Borsalarda Var?

Neo (NEO) Ne Zaman Çıktı?

Başlangıçta Antshares olarak bilinen Neo (NEO) Şubat 2014’te piyasaya sürüldü. O zamanlarda Çin’in ilk halka açık blok zinciri olduğuna inanılıyordu. Açık kaynaklı bu platform üç yıl sonra Neo (NEO) olarak yeniden adlandırıldı.

Neo (NEO) projesinin arkasındaki ekip, ağ için yeni altyapı oluşturan ve giriş engellerini azaltan dünya çapında bir geliştiriciler topluluğu oluşturmanın yanı sıra, insanları blok zincirinde merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturmaya teşvik etmek için tasarlanmış bir EcoBoost girişimini yürütüyor. Neo (NEO), genellikle Ethereum (ETH) ağının Çin versiyonuna benzetilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu