Coin Fiyatı

Nervos Network (CKB) Fiyatı ve Grafiği – 1 CKB Kaç TL Kaç Dolar?

Nervos Network (CKB) Nedir?

Nervos Network (CKB) Nervos blok zincirinin yerel tokenidir. Nervos Network kendisini açık kaynaklı bir kamu blok zinciri ekosistemi ve protokoller topluluğu olarak tanımlıyor. Nervos Network (CKB) katman 1 bildirildiğine göre, akıllı sözleşmeler ve katman 2 ölçeklendirmeyi mümkün kılarken herhangi bir kripto paranın Bitcoin’in güvenliği, değişmezliği ve izinsiz doğası ile depolanmasına izin veriyor.

Nervos Network (CKB) Hangi Borsalarda Bulunur?

Nervos Network (CKB) 40’tan fazla borsada listelenmiştir. Nervos Network (CKB) alabileceğiniz borsalar Binance, Huobi Global, Bithumb, Gate.io, KuCoin’dir. Bu borsalara ek olarak Nervos Network (CKB) bulunan diğer borsalardan da satın alım yapabilirsiniz.

Nervos Network (CKB)

Son Dakika Nervos Network (CKB) Fiyatı 2021

Son dakika Nervos Network (CKB) fiyatı 2021: Nervos Network (CKB) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca Nervos Network (CKB) TL karşısında Türk lirasından el değiştiriyor. Nervos Network (CKB) hem TL hem de dolar karşısında düşük fiyatlı koinlerden biridir.

Nervos Network (CKB) Piyasa Değeri

Nervos Network (CKB) piyasa değeri: CKB güncel olarak dolarlık piyasa değerine sahiptir. Bu toplam piyasa değeri ile Nervos Network (CKB) şu anda en büyük 125. kripto para birimidir. Dolşaımda 26.936.686.659 adet Nervos Network (CKB) mevcuttur, toplam arz 32.761.025.100 adet CKB’dir ve maksimum arz belli değildir.

Genesis tokenlerinin %25’i Genesis bloğunda yandı (dolaşımda değildir) ve asla dolaşımdaki arza girmemiştir. Nervos Network (CKB) çıktığında toplamda 33,6 milyar CKB basıldı ve şu şekilde tahsis edildi:

  • %21,5’i kamu satışı yatırımcılarına tahsis edildi
  • %14’ü özel satış yatırımcılarına tahsis edildi ve iki yıl içinde hak edildi, üçte ikisi ana ağda ihraç edildi
  • %15’i geliştirici takıma tahsis edildi ve üçte biri ana ağ üzerinden olmak üzere dört yıl boyunca hak edildi
  • %17’si ekosistem fonuna ayrıldı
  • %5 stratejik kurucu ortaklar için ayrıldı
  • %2’si Nervos vakfı için ayrıldı
  • %0,5 test ağı teşviklerine ayrıldı
  • %40,5’i kurucular & proje için ayrıldı
  • %34’ü yatırımcılar için ayrıldı
  • %25.5’i airdroplar ve diğer ödüller için ayrıldı

Nervos Network (CKB) Hacmi

Nervos Network (CKB)  hacmi şu anda dolardadır. Bu hacmin en büyük parçası yani %35’i Binance borsasındadır. Huobi Global Nervos Network (CKB) hacminin %8’ine ve Bithumb hacmin %3.30’una sahiptir.

Nervos Network (CKB) Grafiği

Nervos Network (CKB) grafiği:

Nervos Network (CKB) grafiğine yakından bakacak olursak son zamanlarda Nervos Network (CKB) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır ama diğer kripto para birimleri gibi keskin bir şekilde düşmüştür. Nervos Network (CKB) fiyatı şu anda toparlanmaya çalışıyor ve ilerleyen günlerde daha da yükselebilir. Ama genel kripto para piyasa düşüşleri devam ederse Nervos Network (CKB) fiyatı da benzer bir şekilde düşecektir.

Nervos Network (CKB) Alınır mı?

Nervos Network (CKB) düşük fiyatlı bir kripto para olduğundan dolayı yüklü miktarda alınması tavsiye edilmez. Nervos Network (CKB) projesine inanıyorsanız uzun vadeli olarak belirli bir miktarda CKB alabilirsiniz. Şu anda CKB token genel kripto piyasasını izlemektedir, bu yüzden ilerleyen zamanlarda yaşanacak bir yükseliş ve düşüşü taklit edebilir.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Nervos Network (CKB) Madenciliği

Nervos Network (CKB) madenciliği yapabilirsiniz. Nervos Network (CKB) Eaglesong algoritmasında çalışır. Nividia ya da AMD grafik kartları ile Nervos Network (CKB) madenciliği yapabilirsiniz. Bir CKB, blok zincirinde bir bayt veri depolama yetkisi verir, ayrıca CKB işlem ve hesaplama ücretlerini ödemek için kullanılır. 33,6 milyar CKB’lik sabit sınırlı ihraçlara ek olarak, Bitcoin gibi her 4 yılda bir halving düzenlenir. Nervos Network (CKB) ayrıca madencileri uzun vadede teşvik etmek için yıllık 1,344 milyar sabit ikincil ihraca sahiptir. Nervos Network (CKB) kullanımına dayalı olarak, ikincil ihraç madenciler arasında dağıtılır.

Nervos Network (CKB) Yorumları

Piyasa yeni girdiği, ufaktan hareketlenmeye başladı ve fiyatın henüz başlangıcından arşa çıkmadığını görünce tanesi 0.03 dolardan 15.000 adet alarak aldım.

Ölüsü hala 1 milyar dolar hacim yapan ve CHZ’yi 14 milyon dolar hacimli koinle mukayese ettiren koin.

İlgili İçerik: Nervos (CKB) Yorum ve Tahminleri 2021

Nervos Network (CKB) Geleceği 2021

Nervos Network (CKB) geleceği pek parlak olmayabilir. Nervos Network ağ ölçeklendirmesi ve akıllı sözleşmelere odaklanan bir ağıdır. Bu alanlarda daha çok bilinen ve kendini kanıtlamış kripto para projeleri mevcuttur. Örneğin Ethereum, Caardano… Nervos Network (CKB) büyük ihtimalle bu tarz başarılı projelerin arkasında kalacaktır. CKB fiyatı yükselebilir ancak CKB’nin piyasa değeri ile en büyük ilk 10 kripto para arasına girmesi neredeyse imkansızdır.

Nervos Network (CKB) Güvenilir midir?

Nervos Network (CKB) güvenilir bir şekilde alınabilir. Dünya genelinde 40’tan fazla borsada yer aldığından ve bu borsaların farklı farklı güvenli önlemlerini geçtiğinden dolayı Nervos Network (CKB) alabilirsiniz. Ayrıca Nervos Network (CKB) madenciliği yoğunluklu GPU ile yapıldığından ağ ASIC madenciliği yapılan koinlere göre daha güvenilir olarak düşünülmektedir.

Nervos Network (CKB) Nereden Satın Alabiliriz?

Nervos Network (CKB) satın almak istiyorsanız seçeneğiniz boldur. Nervos Network (CKB) alınabilecek ve satılabilecek en iyi borsalar Binance, Huobi Global, Bithumb, Gate.io, KuCoin, Bittrex, Indodax, Crypto.com, WazirX, Hotbit ve HitBTC’dir. Bu borsaların herhangi birinde Nervos Network (CKB) ticareti yapabilirsiniz.

Nervos Network

1 Nervos Network (CKB) Kaç TL?

1 Nervos Network (CKB) şu anda TL’den işlem görüyor. Nervos Network (CKB) herhangi bir Türk kripto para borsasında listelenmemiştir. Bu yüzden CKB/TRY çifti yoktur.

1 Nervos Network (CKB) Kaç Dolar?

1 Nervos Network (CKB) kaç dolar? Nervos Network (CKB) şu anda dolardan işlem görüyor. Nervos Network (CKB) ticaretinin en çok gerçekleştiği borsa Binance’dır. Binance’daki CKB/USDT çifti en yüksek hacmi, CKB/BTC çifti en yüksek likiditeye sahiptir.

Nervos Network (CKB) Yükselir mi?

Nervos Network (CKB) fiyatı çoğunlukla büyük piyasa değerli kripto paraların fiyat hareketini takip etmektedir. Nervos Network (CKB) fiyat tahminlerine bakalım:

2021, 2023, 2025 için WalletInvestor Nervos Network (CKB) Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, Nervos Network (CKB) fiyatı bir yıl içinde 0.01224 dolardan 0.0377 dolara yükselecek. Bu, CKB’yi harika bir yatırım yapıyor. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %208.01’dir. 2026 sonu için tahmini Nervos Network (CKB) fiyatı 0.139 dolardır.

TradingBeasts Nervos Network (CKB) 2022 için Fiyat Tahmini

Nervos Network’ün 2021’de iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt olarak TradingBeasts, evet diyor. Nervos Network (CKB) fiyatının 2022’nin sonunda 0,0193336 dolara yükseleceğini ve buradan 0,0172803 dolara geri çekileceğini tahmin ediliyor.

2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin C Nervos Network (CKB) KB Fiyat Tahmini

DigitalCoin analizinde, Nervos Network (CKB) fiyatının günümüz fiyatından başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 0,0498876 dolara yükseleceğini düşünüyor. DigitalCoin, 2022 yılına kadar 0.0207365 dolara kadar çıkacağını ve 2023-2024’te büyümesini sürdüreceğine inanıyor. Bu tahmine göre, Nervos Network (CKB) kârlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Nervos Network (CKB) Ne Zaman Çıktı?

Nervos Network (CKB) 2018’in başında çıktı. Nervos Network (CKB) ana ağı 2019 sonlarında çıktı. Nervos Network (CKB) 2018 Temmuz ayında düzenlediği ilk yatırım etkinliğinde 28 milyon dolar topladı, ayrıca 2019 Ekim ayında düzenlenen Nervos Network (CKB) ICO’sunda 72 milyon dolar toplandı.

Nervos Network (CKB) Kurucusu Kim?

Nervos Network (CKB) Daniel Lv, Terry Tay ve Kevin Wang tarafından kuruldu. Bu üç Nervos Network (CKB) kurucunun Nervos Network (CKB) öncesi kripto para sektörü ve finans deneyimi var. Daniel Lv, imToken’in (dünyanın en popüler Ethereum cüzdanı) eski CTO’suydu, Terry Tay Yunbi & Peatio adlı kripto para borsasında çekirdek geliştiriciydi, Kevin Wang IBM Silicon Valley Lab’de kurumsal veri çözümleri üzerinde çalıştı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu