Coin Fiyatı

Neutrino USD (USDN) Fiyatı ve Grafiği – 1 USDN Kaç TL Kaç Dolar?

Neutrino USD (USDN) Nedir?

Neutrino USD (USDN) ABD dolarına sabitlenmiş ve WAVES tokeni tarafından teminatlandırılmış algoritmik bir sabit koinidir. USDN’yi içeren ihraç, stake ve ödül ödemeleri gibi tüm işlemler tamamen şeffaftır ve bir akıllı sözleşme ile yönetilir. Her Neutrino USD (USDN) tokeninin WAVES tarafından desteklenmesi koşuluyla, 1’e 1 oranındaki dolara sabitlikte gerçekleşecek herhangi bir sapma, tahkim botları tarafından önlenebilir.

Neutrino USD (USDN) tokeninin sürdürülebilirliği ihraç, ticaret ve tasfiye mekaniği yoluyla Neutrino Token (NSBT) ile sağlanır. WAVES’in dolar karşısındaki değeri yükseldiğinde ya da fiyatının düşmesi durumunda destek sağlamak için bir rezerv fonu vardır. Bu yedek fon, fiyattaki düşüşü telafi etmek için yeterli olmadığında akıllı sözleşme, NSBT’yi indirimli olarak basar, satar ve kullanıcıların gelecekte tokeni satarak kâr elde etmesini sağlar.

Neutrino USD (USDN) Hangi Borsalarda Bulunur?

Neutrino USD (USDN) hangi borsalarda bulunuyor? Neutrino USD (USDN) şu anda 8 borsada listelenmiştir. Neutrino USD (USDN) KuCoin, Uniswap V2, Bittrex, Curve Finance, Waves Exchange, MEXC, Tidex ve Hotbit’de bulunmaktadır.

Neutrino USD (USDN)

Son Dakika Neutrino USD (USDN) Fiyatı 2021

Son dakika Neutrino USD (USDN) fiyatı: Neutrino USD (USDN) şu anda dolardan işlem görüyor. Fiyat arada sırada bir 0.99 dolara düşebilir ya da 1.01 dolara çıkabilir. TL karşısında ise Neutrino USD (USDN) Türk lirasından işlem görüyor. Dolara sabit olduğundan Neutrino USD (USDN) fiyatı TRY/USD kuru çerçevesinde hareket etmektedir.

Neutrino USD (USDN) Piyasa Değeri

Neutrino USD (USDN) piyasa değeri dolardadır. Neutrino USD (USDN) en büyük 108. kripto para birimidir. Neutrino USD (USDN) sabit koin olduğundan maksimum arza sahip değildir. Dolaşımda 410.090.876 adet Neutrino USD (USDN) vardır.

Neutrino USD (USDN) Hacmi

Neutrino USD (USDN) hacmi: Şu anda USDN dolarlık hacme sahiptir. Bu değer 24 saatliktir. En yüksek Neutrino USD (USDN) hacmi yani %35, KuCoin ve Curve Finance borsasındadır. Waves borsasında Neutrino USD (USDN) hacmi %15 civarındadır.

Neutrino USD (USDN) Grafiği

Neutrino USD (USDN) grafiği aşağıdaki gibidir. Neutrino USD (USDN) dolara sabit bir koin olduğundan dolayı TL fiyatı dolar kuru ile beraber hareket etmektedir. Yine de Neutrino USD (USDN) bir dolar yatırım olarak düşünülmemelidir, Neutrino USD (USDN) fiyatı 0.99 doların altına düşebilir.

Neutrino USD (USDN) Alınır mı?

Neutrino USD (USDN) dolara sabitlenmiş bir sabit koin olduğu için fiyatı çoğu zaman 1 dolar olacaktır. Neutrino USD (USDN) listelendiği kripto para borsalarından satın alınabilir. Burada dikkat edilmesi gereken, işlem yapacağınız kripto para borsasının “güvenilir” olmasıdır. Paranızı riske atmamak için güvenilir bir borsa seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Neutrino USD (USDN) Madenciliği

Neutrino USD (USDN) madenciliği yapılamaz. Yine de Neutrino USD (USDN) staking yapabilirsiniz. Waves protokolünün altında yatan ortak fikir birliği algoritmasının staking modelinden yararlanan Neutrino USD (USDN) yıllık olarak yaklaşık %15’e getiri imkânı sunuyor. Neutrino USD (USDN) stakingi yapabileceğiniz yerler aşağıdaki gibidir:

  • Exchange
  • Kucoin
  • MXC
  • Hotbit
  • mikotainer

USDN’yi Ethereum ağında stake etmek için, paralarınızı sadece cüzdanınızda tutmanız gerekiyor. Başka bir şey yapmanız gerekmiyor. ERC-20 USDN otomatik olarak stake ediliyor. Günlük staking ödemeleri doğrudan cüzdanınıza gelir.

Neutrino USD (USDN) Yorumları

Neutrino USD (USDN) Waves platformda oluşturulan bir tokendir. Genelde 1 USD = 1 USDT = 1 USDN şeklindedir. USDN basmak için Tetherin aksine sisteme Waves kilitlemeye ihtiyaç vardır, yani karşılıksız bir değer değildir. Hem waves platformda hem de ERC-20 olarak alabilirsiniz.

Neutrino USD (USDN) devrim niteliğinde bir koinidir. Çoğu borsada olmasa bu az konuşulan koinin piyasa değerinin usdt’nin önüne geçeceğini düşünüyorum.

Neutrino USD (USDN) Geleceği 2021

Neutrino protokolü, varlıklarının çeşitli blok zinciri ağlarında erişilebilir olmasını amaçlar. Şu anda Neutrino USD (USDN) tokeni, Waves.Exchange tarafından başlatılan ağ geçitleri aracılığıyla Ethereum ve Binance Akıllı Zincir (BSC) ekosistemlerinde mevcuttur.

Neutrino USD (USDN) geleceği 2021’e gelecek olursak, sabit koinlerin geleceği parlaktır ve USDN’de bir istisna değildir. Neutrino USD (USDN) yukarıdaki vaat etiği şeyleri yapmaya başarır ve merkeziyetsiz olmaya devam ederse tüccarların ve yatırımcıların ilgisini çekebilir. Şu anda sabit koin sektörü Tether (USDT) tarafından götürülmektedir, USDT ilerleyen zamanlarda zorlanırsa ilgi Neutrino USD (USDN)’ye kayabilir. Şu anda Tether’e karşı açılan birkaç dava vardır, bu davaların olumsuz yönde sonuçlanması ile genel olarak sabit koinlerin neden merkezi olduğu sorgulanacaktır. Böyle bir durumda Neutrino USD (USDN) merkezi olmadığından dolayı sahne ışığını kapabilir.

Neutrino USD (USDN) Güvenilir midir?

Tüm sahiplerinin merkezi ihraççıya olan güvenine dayanan merkezi itibari para teminatlı sabir koinlerin aksine Neutrino USD (USDN), akıllı bir sözleşme ile algoritmik (merkezi olmayan) bir koindir. Bu yüzden Neutrino USD (USDN) güvenilirdir. Neutrino USD (USDN)’nin dolara sabitliği algoritmalar ve topluluktan gelen çeşitli destekler tarafından da korunur.

Peki, Neutrino dApp’in kaynak kodunu ve sunucularını kim koruyor?

Neutrino açık kaynaklı bir projedir ve geliştirmesi çeşitli ekipler tarafından yürütülmektedir. Topluluk, zincir içi yönetim yoluyla protokolün yol haritasını etkileyebilir. Şu anda Neutrino USD (USDN) üzerindeki çoğu çalışma Waves.Exchange ekibi tarafından uygulanmaktadır.

Neutrino USD (USDN) Nereden Satın Alabiliriz?

Neutrino USD (USDN) birkaç kripto para borsasından alınabilir. Neutrino USD (USDN) almak istiyorsanız en iyi borsa KuCoin ve Curve Finance’dır. Bu iki borsadan güvenli bir şekilde USDN alabilirsiniz. Ayrıca Neutrino USD (USDN) alınabilecek ve staking yapılabilecek bir diğer en iyi borsa Waves.Exchange’dir.

Neutrino USD

1 Neutrino USD (USDN) Kaç TL?

1 Neutrino USD (USDN) şu anda TL’den işlem görüyor. USDN’nin dolara eşitlenmiş bir koin olduğunu unutmayın. Neutrino USD (USDN) ülkemizde dolar yatırım olarak düşünülebilir.

1 Neutrino USD (USDN) Kaç Dolar?

1 Neutrino USD (USDN) şu anda dolardadır. Neutrino USD (USDN) fiyatı Waves destekli bir şekilde dolara sabitlenmiştir. Yine de bu sabitlik bazen bozulabilir ve 0.99 dolara bir düşüş ya da 1.01 dolara bir yükseliş olabilir. Bu tarz bozulmalar anında düzeltilmektedir.

Neutrino USD (USDN) Yükselir mi?

Neutrino USD (USDN) fiyatı yükselemez. Neutrino USD (USDN) sabit bir koindir ve çoğu zaman 1 dolardan işlem görmektedir. Fiyatın 1 doların üzerine çıkması durumunda USDN hızlı bir şekilde 1 dolara geriler.

Neutrino USD (USDN) Ne Zaman Çıktı?

Neutrino USD (USDN) 2019’da çıkmıştır. Neutrino protokolünün 2019 yılında yayınlanması ile birlikte Neutrino USD (USDN) piyasalar katılmıştır. Böylece Neutrino USD (USDN) yaklaşık 3 yıldır aramızda olan yeni jenerasyon sabit koindir.

Neutrino USD (USDN) Kurucusu Kim?

Neutrino USD (USDN) açık kaynaklı merkezi olmayan bir kripto paradır ve bu yüzden herhangi bir kurucuya sahip değildir. Neutrino USD (USDN) topluluk ve staking yöntemi ile tarafından desteklenir. Şu anda Neutrino USD (USDN) geliştirme işini büyük bir çoğunluğunu Waves.Exchange yapmaktadır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu