Anasayfa NFT NFT Projesi y00ts'den Blok Zincir Değişikliği: Artık Buradayım!

NFT Projesi y00ts'den Blok Zincir Değişikliği: Artık Buradayım!

NFT

Popüler NFT projesi y00ts, Polygon blok zincirinden Ethereum'a geçeceğini duyurdu. İşte detaylar...

NFT Projesi y00ts'den Blok Zincir Değişikliği: Artık Buradayım!

Popüler NFT projesi y00ts, Polygon blok zincirinden Ethereum'a geçeceğini duyurdu. Proje, bu yılın başlarında Solana'dan Polygon ekosistemine taşınmıştı. y00ts, Polygon'un değişikliğin bir parçası olarak verdiği 3 milyon dolarlık hibeyi de geri ödeyeceğini belirtti.

y00ts, geçiş tamamlandıktan sonra Ethereum'daki DeGods kütüphanesine katılacak. Her iki proje de Ekim 2021'de Frank olarak bilinen Rohan Vora tarafından oluşturuldu. Nisan ayında şirket zaten Degod'ları Ethereum'a taşımıştı. Frank bir tweet aracılığıyla şunları söyledi:

"İşe yaraması için elimizden gelenin en iyisini yaptık, ancak sadece 2 topluluğumuzu bir araya getirmemiz gerekiyor.”

Proje, Polygon'u hala sevdiklerini tweetledi, ancak DeGods'ları ve y00ts'leri Ethereum'da birleştirmenin zamanı geldiğini belirtti. Proje ayrıca, iade edilecek hibenin NFT ekosisteminin büyümesi için yeniden dağıtılacağını da doğruladı.

Hepimizin bildiği gibi, Kasım 2022'deki FTX çöküşünden sonra, çöküş nedeniyle en çok etkilenen ağlardan biri olduğu için birçok proje Solana ağını terk etmeye başlamıştı.

Bu Geçiş Fiyatı Etkileyecek Mi?

NFT Projesi y00ts'den Blok Zincir Değişikliği: Artık Buradayım!

y00ts'nin Ethereum'a geçişi henüz açıklanmadı. Ancak, hareketle ilgili haberlerin her NFT koleksiyonunun taban fiyatları üzerinde zaten bir etkisi oldu. CoinGecko verilerine göre, y00ts'nin taban fiyatı son günde %7,2 artarak 1,88 ETH'ye yükseldi.

Bu arada DeGos'ların taban fiyatı% 4,9 azalarak 8,9 ETH'ye geriledi. 24 saatlik hacme göre, DeGods şu anda en çok işlem gören üçüncü NFT koleksiyonudur.

Öte yandan, CoinGecko verilerine göre y00ts en çok işlem görenler arasında sekizinci sırada yer alıyor diyebiliriz.

NFT Projesi y00ts'den Blok Zincir Değişikliği: Artık Buradayım! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar