Anasayfa NFT NFT’lerin Geleceği Olarak Görülen Space Grime Nedir?

NFT’lerin Geleceği Olarak Görülen Space Grime Nedir?

NFT
NFT'lerin Geleceği Olarak Görülen Space Grime Nedir?

Şu anda piyasada çok sayıda kripto para var ve her geçen gün yeni bir kripto paranın çıktığı manşetlere çıkıyor. En son çıkan ve hızlı bir şekilde popüler olan kripto paralardan biri de Shiba Inu coin veya Shiba Token. Kendini Dogeocin katili olarak adlandırılan Shiba, kısa bir süre içinde kripto para birimi yatırımcıların ilgisini topladı.

Ayrıca SafeMoon da var. SafeMoon açıkça bir sosyal medya başarısı haline gelen ve ünlülerin yardımıyla trend olmaya başladı.

Bir, insanların radarına yeni yeni girmeye başlayan başka yeni bir kripto para var: Space Grime… Peki Space Grime nedir? Space Grime neden NFT’lerin geleceği olarak görülüyor?

Space Grime web sitesine göre bu yeni kripto para ümit verici duruyor ama aslında neye yarıyor ve neden NFT’lerin geleceği olarak adlandırılıyor?

Space Grime nedir?

 

Space Grime kendini “şaka resimleri, müzik, teknoloji ve dijital sanattan esinlenen deneysel bir gezegenler arası sanal para birimi” olarak tanıtıyor. SpaceGrime’ın GRIMEX adlı sağladığı tokeni, Dogecoin ve diğer şaka odaklı kripto paraların karşısında “1 numaralı şaka odaklı token” olmayı umduğunu söylüyor. Yani Space Grime, Dogecoin ve Shiba Inu gibi şaka odaklı kripto para birimlerine rakip oluyor.

Aynı zamanda Space Grime, “şimdiye kadarki en değerli kripto para” olmayı ve zamanı geldiğinde de “galaksiler arası” ticaret yapmayı hedefliyor.

Space Grime web sitesine göre, GRIMEX tokeni şu anda PancakeSwap’da işlem görüyor ve tüccarların GRIMEX alıp satmak için yüksek mali kayma oranları belirlemelerine gerek olmadığını söylüyor. Diğer birçok şaka odaklı kripto para birimi gibi, Space Grime (GRIMEX) hakkında pek bir şey bilinmiyor ve GRIMEX satın almak isteyen herkes büyük bir finansal riske girmiş oluyor.

NFT’lerin Geleceği Olarak Görülen Space Grime Nedir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)