Bitcoin Haberleri

Nokta atışları ile bilinen kâhin, Bitcoin’e neden bu kadar talep olduğunu açıkladı

Bitcoin ağının bugünlerde 5 milyondan daha fazla kullanıcı sayısına ulaştığı bildiriliyor. Dünyanın her yerinden birçok kişi her gün BTC’ye katılıyor ve kâr amacıyla veya başka bir şey için BTC’ye yatırım yapma fikrine sıcak bakıyorlar. Bir zamanlar esas olarak karaborsada kullanılan bir para birimi olan Bitcoin artık küresel olarak tanınan bir ödeme yöntemi ve milyonlarca dolar kâr getirebilen bir yatırım aracı oldu.

Son zamanlarda Bitcoin’e yatırım yapmak popüler hale geldi ve birçok kişi artık Bitcoin ticareti yaparak geçimlerini sağlıyor. Bitcoin ticaretine daha yakından bakmak ve Bitcoin’in girişimciler ve yatırımcılar arasında neden kadar popüler olduğunun birkaç nedenine değineceğiz.

Bitçok şirket artık Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul ediyor

Bitcoin ve Kripto Paralar Helal mi?
Nokta atışları ile bilinen kâhin, Bitcoin'e neden bu kadar talep olduğunu açıkladı 3

Bu haberin başında da bahsettiğimiz gibi, Bitcoin’in ağı son zamanlarda çok büyüdü ve artık neredeyse sayısız derecede küresel saygın marka Bitcoin’i bir ödeme aracı olarak kabul ediyor. Bitcoin ödemeler alan en büyük satıcılar şu anda Shopify, Subway, Microsoft, Wikipedia, AT&T, PayPal, Whole Foods, Expedia ve bu gruba bugün katılan Tesla’dır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin tarihindeki en iyi 2. haftalık kapanışını yaptı! Bu hafta Bitcoin’de dikkat etmeniz gerekenler:

Expedia, Bitcoin’in en eski destekçilerinden biridir ve bu çevrimiçi seyahat acentesi sayesinde insanlar Bitcoin ile dünya çapında 700.000’den fazla otel rezervasyonu yapabiliyor.

Bitcoin umut kaynağı

Bitcoin’in birkaç gün içinde birçok insanın hayatını değiştirmeyi başaracak güce sahip. Umut, herkesin bu sektöre katılmaya istekli olmasının bir başka nedenidir. Bununla ilgili en iyi nokta, Bitcoin’in sadece üst düzey yatırımcılar için değil aynı zamanda ortalama insanlar için de ulaşabilir olmasıdır. Herkes BTC’ye yatırım yapabilir.

Umut, bu kadar çok insanı Bitcoin ve diğer kripto paralara yönlendiren şeydir. İstatistikler, Bitcoin’in yüz binlerce insanın hayatını değiştirmeyi başardığını gösteriyor. Sadece bu da değil, bazı araştırmalar Bitcoin’in 100.000 sıradan insanı çok kısa bir süre içinde milyonere dönüştürdüğünü bile iddia ediyor.

Bitcoin (BTC)
Nokta atışları ile bilinen kâhin, Bitcoin'e neden bu kadar talep olduğunu açıkladı 4

Bitcoin fiyat değişiklikleri heyecan verici

Bitcoin, oldukça değişken bir kripto para birimidir. Bu, fiyatının birkaç gün içinde yükselip düştüğü anlamına gelir. Tesla yatırımını örnek alalım. Tesla, Bitcoin’e 1.5 milyar dolar yatırım yaptığını açıkladıktan sonra BTC fiyat sadece saatler içinde 4.000 dolardan arttı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Zimbabwe ekonomisi çöküyor, halk alternatifi Bitcoin olarak görüyor!

Bitcoin’e yatırım yapmayı zor ve heyecan verici kılan şey de budur. Bu özellik lider kripto para birimini birçok girişimci ve yatırımcı için çekici hale getirir. Yine de sadece saatler içinde binlerce dolar kazanmak yerine binlerce dolar kaybedebileceğinizi de unutmayın.

Sonuç

Yukarıdaki birçok neden insanları kripto para birimi dünyasına adım atmaya motive ediyor. Ayrıca Bitcoin’in son derece zor olması, yatırımcıları paralarını riske atmaya motive eden bir diğer etmendir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bitcoin’e talep olmasının en büyük nedeni insanların kolay yoldan para kazanma isteğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu