Altcoin Haberleri

Nokta Atışları ile Bilinen Kâhin, Chiliz (CHZ) için ‘’Doğru Zaman’’ İfadesini Kullandı

Chiliz hakkında fikir sahibi değilseniz eğer öncelikli olarak bir tanımlama yapalım ve fikir edinmenize yardımcı olalım istiyoruz. Chiliz, ana akım tüketiciler için hazırlanan ve blok zinciri destekli ürünler üzerine kullanımı mümkün hale getirilen bir kripto para türü, yani dijital varlık.

Projenin ilgi çekici bir amacı var. Geleneksel ürünler üzerine farklı ve alternatif ödeme seçenekleri yaratmak ve günlük deneyimleri daha profesyonel bir bazda iyileştirmek. Detaylı bir inceleme yapıldığında bunu ne denli başarılı bir şekilde yerine getirdiklerini de net bir şekilde görebiliyoruz.

Son dönemdeki performansına bakıldığında haftayı %0.82 gibi bir kayıp ile kapatmış durumda. Chiliz, an itibarıyla 130. Sırada yer alıyor ve aslında yatırımcıların pek de önemsemediği bir yatırım aracı gibi karşılık görüyor. Fakat hazır düşüş yaşanmışken alım için en uygun zaman olduğu gerçeğini de unutmamakta fayda var ve Kahin de tam olarak bunu işaret ediyor.

Chiliz Coin (CHZ) Nedir? Nasıl Alınır?
https://www.chiliz.com/en/

Chiliz Büyük Hamleye Hazır!

Binance stratejik ortaklık duyurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra Chiliz ismini daha sık duymaya başladık ve bunu ön görmek de pek zor değildi. Duyuru sonrası üçgen formasyonu oluşturmakta gecikmedi. Fiyat yana doğru hareket etti ve hacmin düşmesi ile birlikte patlayıcı hareket için hazır hale geldi.

Yükseliş habercisi bir grafik karşımıza çıkıyor ve kurt yatırımcılar da an itibarıyla pusudalar. Bitcoin ve Ethereum fiyat hareketi ile birlikte 50 günlük EMA’ları nasıl ele aldığı da onun yeni fiyatını ve tablosunu belirleyecek unsurlardan yalnızca bir tanesidir.

Binanc stratejik ortaklığı bu dijital varlık için kıymetli bir etken ve bu duyuru ile birlikte yatırımcılar için de hamle yapma fırsatı doğmuş durumda. 2021 ile birlikte yine dikkatleri üzerine çekecek ve belki de kazandıracak bir dijital varlık tespit etmiş olabiliriz. An itibarıyla yorumlar fazlasıyla olumlu ve analistler de bu dijital varlığa dikkat çekmeye devam ediyorlar. sonuçları ise hep birlikte yakından takip edecek ve gelişmeleri muhakkak sizinle paylaşmış olacağız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu