Altcoin Haberleri

Nokta Atışları ile Bilinen Piyasa Ustası, Patlama Yapacak 3 Altcoin’i Açıkladı

Bugün Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin süresi dolduğunda kripto para birimi piyasası biraz sarsılacak. Bu tür günler Bitcoin’in fiyatını ne kadar güçlü etkilediğini biliyoruz ve çoğu zaman diğer kripto para birimlerini de benzer fiyat hareketlerine sahip oluyor.

Bununla birlikte şu anda kripto para piyasasında düzeltme döneminin bittiğine ve artık yüksek seviyelere doğru hareket edileceğine dair çok fazla kanıt var.

Synthetix (SNX)

Synthetix (SNX)

İlk proje, sentetik türevler oluşturmak ve bunları DeFi’ye entegre etmek için bir protokol olan Synthetix’tir. FTX ve Binance platformlarında tokene dönüştürülmüş hisse alım satımını hepimiz biliyoruz, bu tür enstrümanların merkezi borsalarda alım satımının meşruiyeti düşünülürken, Synthetix Coinbase (sCOIN) ve Microsoft (sMSFT) sentetik hisse senetlerini ekledi ve yakında DeFi borsası Balancer’da alım satım için hazır olacak. Synthetix tokeninin grafiğini inceleyerek, token fiyatının Elliott dalgalarının 4. dalgasının oluşumunu tamamlama aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. 13 dolar seviyesindeki destek kritiktir, bu nedenle büyüme beklenebilir, ancak 22-24 dolar seviyelerinde dinamik ve statik direnci göz önünde bulundurmaya değer, bu seviye SNX’in 39,2 dolar ve 49,5 dolara yükselmesine yardımcı olabilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Efsanevi tüccar Peter Brandt, XRP'nin Yeni Rekor Seviyeye Çıkacağını İddia Etti

İlgili İçerik: Synthetix (SNX) Nedir, Nasıl Alınır?

Swipe (SXP)

Swipe (SXP)

Swipe başka bir merkezi olmayan ticaret tokenidir ve SXP. 30 Nisan’da, Swipe, Swipe V2 protokolünün ikinci sürümünün White paper’ı yayınlayacak ve yeni sürümün 2 amacı olacak: SXP ile ödemelerin desteklenmesi ile kripto ve ticaret arasında bir köprü oluşturulacak ve böylece tamamen SXP’ye dayalı merkezi olmayan otomatik piyasa yapıcı (AMM) yapılacak. Projenin kurucusu, 200 milyon dolardan fazla SXP tokeni ya da toplam dolaşımın %17.5’i kadarını yaktı, bu da token kıtlığına neden olacaktır. Bu projenin, 100 milyon adetlik SXP’nin toplam dolaşımda bulunmasına dair hedefine ulaşma yolunda bir başka adımdır. SXP / USDT, 10 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesini 5.507 dolardan belirledikten sonra, fiyatta %51’in biraz üzerinde bir düşüş yaşandı ve SXP 2.650 dolara geriledi. XRP/USD çifti şimdi yükselen bir paralel kanal oluşturdu ve 6.40-6.80 dolar seviyelerine doğru ilerliyor.

İlgili İçerik: Swipe Coin (SXP) Nedir? Nasıl Alınır?

Cardano (ADA)

Cardano (ADA)

Cardano, blok zincirini işlevselliğini geliştirmeye devam ediyor ve bu nedenle Mayıs ayı başlarında, geliştiriciler Cardano blok zincirinde yerel akıllı sözleşmeler başlatacak ve böylece ADA Ethereum için gerçek bir rakip olacak. Yerel akıllı sözleşmeler, NFT tokenlerini çalıştırmak için tüm özelliklere sahip olacak. Proje bugün ayrıca COTI ile birlikte Cardano Pay’in lansmanını da duyurdu; Satıcılar için platform, işlemlerin izlenmesi ve ADA tokenlerinin stake edilmesi için CRM sistemini kullanıcak. Akıllı sözleşmelerin başarılı bir şekilde başlatılmasının Goguen dönemine geçişin üçüncü aşaması olduğu unutulmamalıdır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitfinex, Cardano’yu (ADA) Listeliyor

Teknik açıdan Cardano, MA100, MA200 ve EMA50’nin yoğun desteğine rağmen zor bir direnç bölgesine yaklaştı, direnç fiyatı aşağı yönde çekebilir. Cardano, direncin üzerine kırar ve 1,50 doların üzerine çıkarsa, fiyat büyük olasılıkla 2.07 dolar – 2.09 dolar seviyelerine kadar yükseliş trendine devam edebilir. 3,9 milyar dolarlık Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin sona ermesi fiyatları biraz da olsa aşağı çekebilir.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu