Kripto Para Haberleri

Norton’dan Madencilere Müjde!

Anti virüs yazılımı denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Norton, kripto para piyasalarını da es geçmiyor ve yatırımcıları güvence altına almak adına profesyonel hamleler yapıyor. Norton Life Lock ile birlikte kripto para dolandırıcılığı riskini en aza indirgemeyi hedefliyorlar ve bu konuda başarılı olacaklarını düşünüyoruz.

Kripto para madenciliğine dair sorunlar göz önüne bulundurularak ortaya atılan bu proje, kısa süre içerisinde uygulamaya geçirildi ve yine kısa süre içerisinde olumlu yorumlar aldı. Sektörün en büyük ve en güçlü anti virüs markalarından biri olan Norton, bu konuda da önemli işlere imza atıyor.

Kripto para madenciliği yaparken sizler de kendinizi güvence altına almak isterseniz eğer uygulamayı hemen şimdi download edebilirsiniz. Dolandırıcılık olaylarının her geçen gün arttığı bir piyasadan ve ortamdan söz ediyoruz. Norton tüm bu dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek ve en azından kullanıcıları güvence altına almak adına doğru bir adım atmış durumda.

Ethereum Madenciliği için Hizmet Verilecek

Ethereum Madenciliği

Yetkili isimlerden gelen açıklamaya göre uygulama ilk etapta Ethereum madenciliği yapan madenciler için hizmet verecek. Bu aslında bir pilot çalışmaya benziyor. Ethereum sonrası kademeli olarak diğer madenciler için e hizmet verilecek. Bu gerçekten önemli bir gelişme ve madencilerin de bu tür bir güvenlik önlemine ihtiyaç duyduklarını gayet iyi biliyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para piyasası hacmi 336 milyar dolar

Riski en aza indirgemek ve güvenlik önlemlerini arttırmak adına doğru koruma sistemine ihtiyacınız olacaktır. Norton bu süreçte ilk adımı atan isimlerden biri oldu ve bunun devamının geleceğini de düşünüyoruz.

Kripto para madenciliği artık çok daha güvenilir bir seviyeye taşınacak ve kullanıcılar da rahat rahat üretim yapacaklar. Norton, güvenlik konusunda gerçekten öz verili bir isim. Bugüne kadar yaptığı çalışmaları incelerseniz eğer anti virüs konusunda her daim yanımızda yer aldığını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Şimdilerde madenciler için çalışıyorlar ve diğer anti virüs markalarına da örnek teşkil edeceklerini düşünüyoruz. Bu sayede madenciler de rahat bir nefes alacak.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu